Produkt Počet kusů Cena s DPH

AVS4YOU kompletní kolekce - celoživotní licence

Typ licence: nová licence (celoživotní)
Počet licencovaných zařízení: 1 
Dodání: elektronicky (e-mail) 

Speciální akční nabídka, která obsahuje 11 produktů AVS4YOU:


AVS Video Editor
Upravujte videa a DVD filmy. Můžete si zkopírovat film z DVD do počítače, v počítači si jej upravit, přidat titulky, zbavit barev, přidat k němu hudbu a mnoho jiných nastavení a nakonec jej vypálit. Pro organizaci fotek můžete využít kvalitní tvorby slideshow s mnoha přechody a styly.


AVS Video Converter 
Převádějte Vaše videa do všech klíčových formátů, vytvořte HD/Blu-ray videa v rozšířeném menu. Konvertujte soubory pro různá zařízení a nahrávejte videa na oblíbené weby přímo z rozhraní programu. AVS Video Converter je kvalitní aplikace pro konverzi mezi téměř jakýmikoliv formáty.


AVS Audio Converter 
Konvertujte audia soubory mezi různými formáty: WAV, PCM, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, AMR a další. Současně budete mít umožněno přidávat textové informace do zvukových souborů. 


AVS Audio Editor 
Upravujte kolekce zvukových záznamů - jako jsou zvuková data, převody mezi všemi populárními audio formáty, aplikujte další efekty a filtry. 


AVS Image Converter 
Konvertujte velké množství obrázků do všech klíčových formátů v jednom kroku. Různé úpravy provedete rychlostí blesku, jako např. změňte velikosti, otočte obrázek, využijte auto korekce, kterou nastavíte podle svého. Vyberte mezi řadou efektů. Připravte Vaše fotografie na tisk, případně nahrajte na webové stránky.


AVS Video ReMaker 
Upravujte video soubory bez převádění zpět. Odstraňte nechtěné scény z videa, které jsou natočeny různými PVR, DVR & DVD videokamerami. Vkládejte DVD a Blu-ray menu. 


AVS Media Player 
Přehrávejte video a audio soubory na Vašem počítači. Podpora všech video formátů: MPEG-4 (DivX, Xvid, atd.), MPEG 1,2, AVI, RM, Quick Time, WMV, H.263, H.264, 3GP, 3GP2, MP4. 


AVS Disc Creator 
Vytvářejte záložní kopie Vašich soukromých Blu-ray, CD/DVD disky, vytvořte obnovu DVD-Video, vytvářejte ISO soubory a vypalujte datové disky.


AVS Registry Cleaner
Skenujte, vyčistěte a opravte registry Windows na Vašem PC. Odeberte staré, nepoužívané, nebo nechtěné soubory z registru. Vaše PC bude bezpečnější a rychlejší.


AVS Document Converter
Převádějte dokumenty mezi různými formáty. Prácujte s obrázky, bez nutnosti dalšího programu na úpravy nebo grafiku.


AVS Photo Editor 
Vylepšete Vaše fotografie - upravujte velikost, zoom, upravte a vylepšete barvy, zaostřete objekty tvarů. Aplikujte předem připravené efekty a tím vytvořené fotografie budou perfektní. Vše hladce a jednoduše AVS Photo Editor je jednoduchý nástroj pro editaci fotografií, vše provede s lehkostí!


Systémové požadavky:

  • OS: Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista (Mac OS/Linux nepodporuje)
  • Processor:  AMD / Intel Core 2 Duo (3 GHz nebo vyšší)
  • RAM:  2 GB nebo vyšší
  • Sound:  Integrovaná Windows Grafická karta (minimálně)
  • Display:  32-bit min.
  • CD recorder:  pouze pro import CD
  • DVD recorder:  pouze pro tvorbu DVD 
  • Windows Media Player 11 or higher for WMV video playback 
  • DirectX:  Microsoft DirectX 9.0c nebo novější  

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

AVS4YOU kompletní kolekce
Nová licence:

999 Kč AVS4YOU kompletní kolekce - licence na 1 rokZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku