Produkt Počet kusů Cena s DPH

AVS Video Editor

Nevíte jaký produkt je přímo pro Vás? AVS4U aktuálně nabízí speciální akční produkt AVS4YOU kompletní kolekce, která obsahuje všech 11 aplikací!Program AVS Video Editor je ideálním programem k úpravě videa a DVD filmů. Můžete si zkopírovat film z DVD do počítače, v počítači si jej upravit , otitulkovat, zbavit barev, přidat k němu hudbu a mnoho jiných nastavení a nakonec jej vypálit. Pro organizaci fotek můžete využít kvalitní tvorby slideshow s mnoha přechody a styly.

Program AVS Video Editor umožňuje i snadné zhotovení vlastního videa ke kterému Vám jistě pomůže 40 odlišných efektů and 284 různých přechodů a stylů.
AVS Video Editor umožňuje přímý upload do mobilních zařízení, iPod, PSP apod.

Podpora formátů: AVI (DivX, XviD, etc.), MP4 (inc. Sony PSP and Apple iPod), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV), SWF, DVD, VOB, VRO, MPEG 1,2,4, MPG, DAT, VCD, SVCD, MJPEG, Real Video (RM, RMVB)

HD Video formáty: AVCHD, MPEG-2 HD, WMV HD, TOD, MOD, M2TS 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku