Produkt Počet kusů Cena s DPH

DVDFab All in one bundle, licence na 1 rokold

Kompletní balík produktů DVDFab, který obsahuje všechny potřebné produkty.

V balíku naleznete:

DVDFab DVD Copy (dříve DVD to DVD nebo DVDFab Platinum)

DVDFab DVD Copy, dříve známý jako DVD na DVD nebo Platinum, slouží ke kopírování, klonování, vypalování a dešifrování, umí číst, uspořádat a manipulovat s obsahem DVD tak, aby vyhovoval vašim potřebám.
Umí odstranit všechny známé DVD ochrany proti kopírování, jako je CSS, CPRM, CPPM, RC, RCE, APS, UOP, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2, atd., a tak kopírovat a zálohovat DVD na pevný disk, nebo na kterýkoli prázdný DVD disk, včetně DVD + R / RW, DVD-R/RW, DVD + R DL a DVD-R DL, s velmi vysokou rychlostí cca 10-20 minut. Plus bude neustále aktualizován pro odstranění nejnovější DVD ochrany proti kopírování a pro podporu všech DVD filmů. Klonuje v perfektním poměru 1:1, ale může také komprimovat DVD-9 na jeden DVD-5 s ohromující výstupem.
Má také možnost kopírování disků, které jsou silně poškrábané nebo poškozené. I když IFO soubory nelze přečíst, bude vám umožněno vytvořit kopii filmu - obsahu pomocí Main Movie nebo přizpůsobením kopírovacích režimů. Tak může opravit většinu VOB chyb čtení a podporuje NTSC i PAL obsah (ale nepřevádí z NTSC na PAL nebo naopak). Kromě toho jsou podporovány multi-core CUPS, takže rychlost kopírování je super vysoká. DVD Copy má po celém světě uživatelskou základnu a velkou podporu ve svém vlastní fóru a od zaměstnanců DVDFab e-mailem.
DVDFab DVD Copy je odpověď na všechny vaše obavy o kopii DVD, vypalování, klonování a dešifrování.

DVDFab DVD Ripper (dříve DVD to Mobile)

DVDFab DVD Ripper (dříve známý jako DVDFab DVD to Mobile) je nejvýkonnější, flexibilní a rychlý nástroj, který můžete najít na ripování a konverzi vaše DVD video obsahu na populární formáty souborů pro přehrávání na různých zařízeních, včetně iPod, IPAD, PS3, Xbox, ale i mnoha jiných mobilních telefonech a osobních přehrávačů médií. DVD Ripper má bohaté rozhraní, které umožňuje uživateli kontrolu nad většinou výstupních parametrů. Podporuje nejnovější NVIDIA CUDA, multi-core procesory a dávkovanou konverzi ke zvýšení rychlosti. Stejně jako všechny produkty DVDFab, je navržen pro nové i zkušené uživatele s rozhraním, které umožňuje výkon a jednoduchost v jednom.

DVDFab Blu-ray Copy (dříve Blu-ray to Blu-ray)

DVDFab Blu-Ray Copy (dříve známý jako DVDFab Blu-Ray to Blu-Ray) je první kvalitní a plně vybavený Blu-Ray Copy software, který je dostatečně silný, aby odstranil všechny Blu-ray ochranu proti kopírování a zkopíroval libovolný Blu-ray na jakýkoli disk Blu-ray/DVD nebo na pevný disk s jedním, nebo několika málo kliknutími. Se 4 kopírovacími režimy a ostatním nastavením, máte možnost upravit a přizpůsobit Blu-ray podle svých specifických potřeb. Je rychlý (multi-core procesory a nejnovější NVIDIA CUDA jsou podporovány) a má velmi dobrý výstup obrazu a kvalita zvuku. Nová Server-side technologie umožňuje, že váš výrobek může být aktualizován na nejnovější verzi s nejnovějšími možnostmi odstranění ochran disku, v reálném čase.

DVDFab Blu-ray Ripper (dříve Blu-ray to Mobile)

DVDFab Blu-ray Ripper (dříve známý jako Blu-ray to Mobile) je flexibilní a plně vybavený Blu-ray konvertor, který může ripovat a převádět Blu-ray na různé video soubory, které je možné přehrávat na nové generaci konzolí jako PS3 a Xbox 360, HD přehrávačích jako WD TV Live, nebo mobilních zařízení jako iPod, iPhone, IPAD, atd. Může také extrahovat audio z videa. Jeho kreativní a flexibilní nastavení vám umožní svobodně upravit a přizpůsobit výstupní soubory dle Vašich potřeb. Disponuje rychlostí blesku :-) (multi-core procesory & nejnovější NVIDIA CUDA podporována) a mimořádnou kvalitou, je to velmi jednoduchý a uživatelsky přátelský program.

DVDFab Video Converter (dříve File to Mobile)

DVDFab Video Converter (dříve známý jako DVDFab File to Mobile) je nejlepší plně vybavený a výkonný Video Converter, který umí číst téměř všechny populární video formáty z internetu, digitální videokamery, capture cards, atd., a převést video z počítače do různých video / audio formátů přehrávatelných na různých multimediálních zařízeních, s vynikající kvalitou a velmi vysokou rychlostí (nejnovější NVIDIA CUDA, multi-core procesory a dávkové konverze podporovány). Poskytuje také profesionálnější nastavení a volby pro vaše upravy dle vašich specifických potřeb. Program poskytuje fantastický výkon.

DVDFab File Transfer (dříve File Mover)

DVDFab File Transfer (dříve známý jako File Mover) je snadno použitelný nástroj pro vaše převody souborů na počítači pro zařízení, jako jsou iPod, PSP a Zune. Podpora dalších zařízení bude v budoucnu přibývat. Když je převod z DVD / Blu-ray / Video na iPod, z DVD / Video na PSP, a z DVD / video do Zune dokončena, File Transfer se aktivuje automaticky. Podporuje dávkovaný převod pro úsporu času a je velmi rychlý.

DVDFab Blu-ray na DVD Converter

Nyní si můžete vychutnat Blu-ray film na svém DVD přehrávači, a to s minimální ztrátou původní kvality a zvuku. Nyní můžete mít jen jeden nástroj pro snadnou správu dvd a blu-ray bez jakéhokoli dalšího software. A to díky DVDFab Blu-ray na DVD Converter.

DVDFab Blu-ray 3D Ripper 

DVDFab Blu-ray 3D Ripper, slouží jako první na světě pro převod Blu-ray 3D, můžete se zbavit všech Blu-ray ochran a volně převést Blu-ray 3D na 3D video soubory jako AVI, MP4, WMV, MKV pro přehrávání 3D zobrazovacího zařízení. Blu-ray 3D konvertor podporuje současný populární Side-by-side formát 3D obsahu. A s jeho vynikající rychlostí, kvalitou a robustními funkcemi, budete jistě spokojení.

Další zajímavé informace o produktech DVDFab 

Nákupem získáte licenci na 1 rok.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku