Produkt Počet kusů Cena s DPH

DVDFab Blu-ray 3D Ripper, licence na 3 rokyold

DVDFab Blu-ray 3D Ripper, slouží jako první na světě pro převod Blu-ray 3D, můžete se zbavit všech Blu-ray ochran a volně převést Blu-ray 3D na 3D video soubory jako AVI, MP4, WMV, MKV pro přehrávání 3D zobrazovacího zařízení. Blu-ray 3D konvertor podporuje současný populární Side-by-side formát 3D obsahu. A s jeho vynikající rychlostí, kvalitou a robustními funkcemi, budete jistě spokojení.

 • 4 Blu-ray 3D ripovací režimy: MKV, AVI, MP4 a WMV.
 • Ripování a převod libovolného 3D Blu-ray do 3D videa v left/right (side-by-side) nebo top/bottom formátu
 • Velikoct videa může být plná (100%) nebo poloviční (50%)

Stěžejní vlastnosti:

 • Ripuje a převádí libovolný 3D Blu-ray na 3D video soubory
  Blu-ray 3D Ripper vám pomůže odstranit všechny známé AACS ochrany proti kopírování, všechny známé BD + ochrany proti kopírování, včetně nejnovějších 3D BD +, kód regionu, BD-Live, UOP, MKB V19 a MKB V20, jakýkoli Blu-ray 3D obsah lze zpracovat.
 • Přehrávání na PC, výstup na 3D zobrazení nebo 3D TV
  Výstupní 3D video je možné přehrávat pomocí určitého softwaru jako Stereoskopické Player a NVIDIA 3D Vision Video Player, a mohou být také převedeny do 3D zobrazení nebo 3D TV pro přehrávání.
 • Podpora Side-by-side formátu 3D
  Blu-ray 3D Ripper podporuje Side-by-side 3D formát - populární formát pro tvorbu 3D obsahu, přenosu, který již používají i někteří poskytovatelé kabelové televize.

Koupí získáte licenci na 3 roky.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku