Produkt Počet kusů Cena s DPH

DVDFab Blu-ray na DVD Converter, doživotní licenceold

DVDFab Blu-ray na DVD Converter
Nyní si můžete vychutnat Blu-ray film na svém DVD přehrávači, a to s minimální ztrátou původní kvality a zvuku. Nyní můžete mít jen jeden nástroj pro snadnou správu dvd a blu-ray bez jakéhokoli dalšího software. A to díky DVDFab Blu-ray na DVD Converter.

DVDFab Blu-ray na DVD Converter je první software na světě, který dokáže dešifrovat a pak převést Blu-ray na DVD a díky tomu umožní přehrávání Blu-ray na DVD přehrávači. Jistě náležitě oceníte silné vlastnosti, rychlost, vinikající kvalitu, flexibilitu, pohodlí a hlavně intuitivní používání. To vše, pro Vaše maximální pohodlí.

Stěžejní vlastnosti:

  • Dešifruje všechny Blu-ray
  • Převod Blu-ray na DVD-Video nezávisle, bez jakékoli pomoci dalších programů
  • Neuvěřitelná rychlost a perfektní výkon, podpořeny výkonnou technologii

Jedná se o první, plně vybavený a nejvýkonější Blu-ray/DVD software na světě. S DVDFab Blu-ray to DVD Converter můžete převést všechny Blu-ray na DVD-Video zcela sám tak, aby se zobrazovala pouze pomocí DVD přehrávače.
Má sílu odstranit všechny známé ochrany proti kopírování AACS, všechny známé BD + ochrany proti kopírování, regionální kód, BD-Live, UOP, MKB V19 a V20 nejnovější MKB, a díky tomu vám pomůže získat přístup k Blu-ray filmům.
Převádí všechny Blu-ray DVD 9 nebo DVD 5, vysoce kvalitní, kopie a zálohy disků Blu-ray z počítače, vytváří DVD video z Blu-ray uložené na vašem PC.
NTSC i PAL Blu-ray jsou podporovány. Vnitřní UDF 2.50 parser je součástí pro čtení Blu-ray. Ani v procesu čtení, ani pro proces převodu Blu-ray DVD Converter nepotřebuje pomoc od další utility.
A co víc, také podporuje dávkovou konverzi, multi-core procesory, a nejnovější NVIDIA CUDA ke spokojenosti uživatelů. Díky rychlosti šetří čas a energii.

Nákupem získáte doživostní licenci.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku