Produkt Počet kusů Cena s DPH

DVDFab Blu-ray Ripper, doživotní licenceold

DVDFab Blu-ray Ripper (dríve známý jako Blu-ray to Mobile) je flexibilní a plně vybavený Blu-ray konvertor, který může ripovat a převádět Blu-ray na různé video soubory, které je možné přehrávat na nové generaci konzolí jako PS3 a Xbox 360, HD přehrávačích jako WD TV Live, nebo mobilních zařízení jako iPod, iPhone, IPAD, atd. Může také extrahovat audio z videa. Jeho kreativní a flexibilní nastavení vám umožní svobodně upravit a přizpůsobit výstupní soubory dle Vašich potřeb. Disponuje rychlostí blesku :-) (multi-core procesory & nejnovější NVIDIA CUDA podporována) a mimořádnou kvalitou, je to velmi jednoduchý a uživatelsky přátelský program.

 • Ripuje jakékoli Blu-ray
 • Převádí Blu-ray na video / audio soubory
 • Profesionální nastavení a volby

Klíčové vlastnosti:

 • Převést libovolný Blu-ray
  Umí prolomit všechny známé AACS ochrany proti kopírování, BD + ochrany, kód regionu, BD-Live a UOP. Díky tomu DVDFab Blu-ray ripper může ripovat a převádět veškeré Blu-ray.
 • Široká výstupní podpora formátu
  Převést Blu-ray na MKV/MP4/AVI/WMV soubory, které se dají přehrát na nové generaci konzolí jako PS3 a Xbox 360, HD přehrávačích jako WD TV Live, nebo mobilních zařízeních, jako je iPod / iPhone / IPAD, atd.
 • Možnost převést samotné audio
  Můžete také konvertovat Blu-ray pro všechny audio formáty jako MP3, MP4, M4A, WMA, WAV, AC3 a DTS.
 • Zařízení a výstup - široká podpora souborů
  Používá 9 přednastavených režimů konverze, Xbox 360, PS3, IPAD, iPod / iPhone, M2TS a generické MKV, AVI, MP4 a jen audio převod. Další přibudou v budoucnu, vývoj programu se neustále zdokonaluje.
Nákupem získáte doživotní licenci.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku