Produkt Počet kusů Cena s DPH

Informace ke způsobu dodání zboží

Osobním převzetím

Jste-li z Liberce nebo blízkého okolí a předmětem prodeje je produkt běžně dodávaný poštou, pak si můžete zboží zdarma vyzvednout osobně na naší pobočce v Liberci, ulici Moskevské 638/8, 460 01, 2. patro. Naše pobočka se nachází hned vedle UniCredit bank a naproti restauraci Balada.

Elektronickou poštou

Většina nabízeného software je zdarma expedována v elektronické podobě prostřednictvím emailu, ve kterém obdržíte odkaz (internetovou adresu), kde si můžete daný software stáhnout a ostatní údaje potřebné pro registraci.

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku přímo na uvedenou adresu do 24 hodin po celé ČR. V den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Dopravné: 119,- Kč vč. DPH
Dopravné + doběrečné 164,- Kč vč. DPH

Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 poboček po celé ČR, kterou si sami zvolíte v průběhu objednávky. Díky SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Dopravné: 109,- Kč vč. DPH
Dopravné + doběrečné 154,- Kč vč. DPH

Přepravní služba PPL

PPL je dopravní společnost, která doručí objednané zboží kamkoliv v České republice a to následující pracovní den od odeslání (expedice) zásilky. PPL obvykle doručuje zásilky v pracovní dny od 8 do 18 hod. Pokud nebudete na uvedené adrese zastiženi, dopravní služba se pokusí o opětovné doručení. V případě dotazů můžete kontaktovat centrálu PPL tel. 412 709 379/380 nebo navštívit stránky www.ppl.cz, kde zjistíte podle Vašeho PSČ informace o depu, které zajišťuje doručení Vaší zásilky.

Dopravné: 94,- Kč vč. DPH
Dopravné + doběrečné 129,- Kč vč. DPH

Zásilkovna

Síť výdejních míst po celé ČR pro vyzvednutí vaší zásilky. Seznam poboček.

Dopravné: 65,- Kč vč. DPH
Dopravné + doběrečné 99,- Kč vč. DPH


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku