Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe InDesign CS5.5 WIN CZ UPGRADE z InDesignu CS5

Free upgrade na verzi CS6 
Koupíte-li do 6.5.2012 plnou nebo upgrade verzi produktu Adobe CS5.5 získáte bezplatný nárok na verzi CS6 a navíc ušetříte až 30%. Více informací!


Software Adobe InDesign CS5.5 vám umožní navrhovat působivé rozvržení stránek pro tisk nebo digitální distribuci pomocí integrovaných kreativních nástrojů a vylepšeného řízení typografie. Vytvářejte působivé publikace pro tablety pomocí nástrojů Folio Producer a přístupu k hostovanému řešení Adobe Digital Publishing Suite*. Exportujte dokumenty EPUB s vloženými zvuky a videem† a s obrázky, které automaticky mění svou velikost tak, aby se přizpůsobily obrazovce prohlížeče, zatímco vy si udržíte větší kontrolu nad formátováním textu a pořadím obsahu.

Co je nového v aplikaci InDesign CS 5.5

Digitální publikování: Můžete vytvářet poutavé interaktivní dokumenty pro prakticky všechny obrazovky a zařízení. Můžete navrhovat poutavé elektronické knihy, vytvářet unikátní obsah pro tablety pomocí nástrojů integrovaných v sadě Adobe Digital Publishing Suite* nebo exportovat interaktivní rozložení jako soubory SWF nebo dokumenty PDF.

Přístup k online službám: Vytvářejte poutavé interaktivní dokumenty pro tablety a zvyšte efektivitu důležitých procesů návrhu pomocí zásadních služeb ze sady Adobe Digital Publishing Suite† a online služeb Adobe CS Live §, které jsou přístupné přímo z aplikace InDesign. Online služby CS Live jsou bezplatné do 12. dubna 2012. Podrobné informace naleznete na adrese www.adobe.com/go/cslive_cz.

Možnost integrace s jinými řešeními adobe: Můžete plynule přesouvat projekty z návrhu do tisku nebo digitálního výstupu díky těsné integraci se špičkovými aplikacemi Adobe, jako je Adobe Photoshop®, Illustrator®, Acrobat®, Flash® Professional a Adobe Digital Editions.

Příprava, produkce a tisk: Urychlete produkci, zvyšte spolehlivost tisku a vytvářejte prakticky bezchybné dokumenty s využitím aktivní přípravy, předinstalovaných písem, technologie JDF, exportu PDF na pozadí, přednastavení, ovládacích prvků na obrazovce a rozšířené podpory standardů PDF/X.

Nástroje produktivity: Vytvářejte sofistikovaná rozložení stránek pomocí funkcí produktivity inspirovaných zákazníky, jako jsou průvodci Smart Guides, rychlé vytváření tabulek, umístění více souborů, ovládací prvky objektu a možnost vytváření stránek s různou velikostí v jednom souboru.

Robustní kompozice textu: Můžete vytvářet úhledný a sofistikovaný text pro prakticky všechna média pomocí profesionálních typografických funkcí včetně stylů, obtékání textu, funkce Paragraph Composer, podpory OpenType®, iniciál a rozšířené podpory HTML a CSS při exportu EPUB.

Integrované tvůrčí nástroje: Prozkoumejte tvůrčí možnosti přímo v aplikaci InDesign pomocí integrovaných kreslicích nástrojů, nedestruktivních efektů, integrovaných efektů aplikace Adobe Photoshop, jemnějších ovládacích prvků průhlednosti a podpory 3D grafických prvků aplikace Photoshop.

Automatizace pracovních postupů: Můžete vytvořit výkonné automatizované pracovní postupy pomocí standardně založených funkcí XML k rozložení stránek textem a obrázky. Začleněním databází řízeného obsahu získáte vyšší efektivitu při publikování napříč kanály.

Rozšiřitelnost: Můžete rychle zajistit jedinečné pracovní postupy a softwarová řešení pro vlastní publikování pomocí jazyku InDesign Markup Language (IDML), formátu založeného na XML, který vývojářům umožňuje vytvářet nebo upravovat soubory pomocí standardních nástrojů XML.

Spolupráce v redakčních pracovních postupech: Díky úzké integraci mezi aplikacemi InDesign CS5.5 a Adobe InCopy® CS5.5 můžete dosáhnout lepší spolupráce mezi návrhářškými a redakčními týmy.

Interaktivní dokumenty a prezentace
Přidávejte do dokumentů a prezentací interaktivní prvky, pohyb, zvuk i video a exportujte je přímo do souboru SWF za účelem přehrávání v běhovém modulu přehrávače Adobe Flash® Player.

Jednodušší výběr a úpravy objektů
Nové a vylepšené nástroje a ovládací prvky na objektech vám umožní provádět opakující se úlohy rozvržení efektivněji.

Integrace se službou Adobe CS Review**
Vytvářejte a sdílejte revize online v průběhu práce v aplikaci InDesign. Přečtěte si názory ostatních uživatelů v kontextu vlastního rozvržení stránky.

Sledování změn textu
Označte text přímo v aplikaci InDesign, takže můžete jednoduše sledovat revize kopií.

Přepracovaný panel Vrstvy
Přepracovaný panel Vrstvy, který se více podobá stejnojmennému panelu v aplikacích Adobe Photoshop® a Illustrator®, umožňuje jednoduší správu položek na stránce.

Export do aplikace Flash Professional
Exportujte dokumenty aplikace InDesign do aplikace Flash Professional. Zde přidejte propracovanou interaktivitu, animace nebo navigaci a získejte komplexní rozvržení.

Vytvoření eKnih
Vytvářejte poutavé eKnihy ve formátu EPUB, které si lze prohlížet v zařízení Apple iPad, Sony Reader, Nook společnosti Barnes & Noble, v mobilních nebo jiných zařízeních.

Vícestránkové formáty
Vytvářejte v jediném souboru stránky různých velikostí.

Odstavce rozdělující sloupce i přes sloupce
Několika kroky můžete rychle vytvořit text, který sloupce přesahuje nebo je rozděluje do více sloupců.

Vylepšení produkce
Vyhledávejte a přetahujte obrazy do rozvržení stránek z aplikace Adobe Mini Bridge, aniž byste museli opustit aplikaci InDesign. Potíže s chybějícími písmy mohou pomoci řešit písma instalovaná dokumenty.

Živé popisky
Z metadat obrazu můžete vytvářet statické nebo živé popisky.

Upgrade z předchozích verzí samostatných aplikací. Pokud není uvedeno jinak, lze upgradovat vždy pouze z posledních 3 předchozích verzí. Tento upgrade NELZE aplikovat jako upgrade z jednoho produktu uvnitř kolekce. Pokud máte zájem upgradovat produkt z kolekce řady CS (např. CS2, CS3 nebo CS4), musíte zvolit upgrade celé kolekce na celou kolekci CS5.

Tento Upgrade je možné použít pouze pokud již vlastníte krabicovou plnou verzi (ne licenci).

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku