Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe Illustrator CS5 WIN ENG

Free upgrade na verzi CS6 
Koupíte-li do 6.5.2012 plnou nebo upgrade verzi produktu Adobe CS5 získáte bezplatný nárok na verzi CS6 a navíc ušetříte až 30%. Více informací!


Vytvářejte charakteristické vektorové kresby v každém projektu v Adobe Illustratoru CS5. Aplikace Adobe Illustrator CS5, kterou používají profesionálové v oblasti návrhů po celém světě, poskytuje přesnost a výkon v podobě propracovaných kreslicích nástrojů, výrazných přirozených štětců, řady časově úsporných prvků a integrace s online službami Adobe CS Live.

V Adobe Illustrator CS5 vytvářejte vektorové zdroje, které použijete v libovolném návrhovém projektu – od log a značek, až po grafiky pro reklamu, balení nebo prostředí. Dále v Adobe Illustrator CS5 vytvářejte grafiky pro reklamní proužky, webové stránky a interaktivní obsah, nebo vytvořte rozvržení celé webové stránky. Samozřejmostí Adobe Illustrator CS5 jsou originální grafiky a cesty pohybu pro animace a navrhujte kresby pro grafiky pro televizní vysílání, titulky, identifikační grafiky stanic nebo upoutávky.

Novinky Adobe Illustrator CS5:

 • Perspektivní kreslení v Adobe Illustrator CS5
  Vytvořte realistickou hloubku a vzdálenost kreslením tvarů a scén v přesné jednobodové, dvoubodové nebo tříbodové lineární perspektivě.
 • Překrásné tahy v Adobe Illustrator CS5
  Plně ovládejte tahy s různou šířkou, konce šipek, čáry a změnu velikosti uměleckých štětců podél cesty.
 • Nástroj pro vytváření tvaru v Adobe Illustrator CS5
  Intuitivně spojujte, upravujte a vyplňujte tvary přímo na kreslicím plátně bez nutnosti přístupu k různým nástrojům a panelům.
 • Plynulé úpravy s možností přepnutí pomocí aplikace Flash Catalyst v Adobe Illustrator CS5
  Upravujte kresby v aplikaci Illustrator, současně ale zachovejte strukturu a interaktivitu přidanou v aplikaci Adobe Flash® Catalyst™.
 • Služba Adobe CS Review v Adobe Illustrator CS5
  Pomocí nové online služby Adobe CS Review, patřící do služeb CS Live**, můžete vytvářet a sdílet online revize svých kreseb a zobrazovat komentáře.
 • Štětec se štětinami v Adobe Illustrator CS5
  Malujte pomocí vektorů, které připomínají tahy skutečných štětců, a ovládejte vlastnosti štětin a krytí vybarvení.
 • Vylepšení vícenásobných kreslicích pláten v Adobe Illustrator CS5
  Pracujte až se stovkou kreslicích pláten různých velikostí v jednom souboru. Plátna uspořádejte a zobrazujte podle sebe.
 • Vylepšení kreslení v Adobe Illustrator CS5
  Pracujte s každodenními nástroji rychleji. Spojujte cesty jedním stisknutím klávesy, kreslete za objekt i uvnitř objektu.
 • Efekty nezávislé na rozlišení v Adobe Illustrator CS5
  Používejte rastrové efekty, jako jsou vržené stíny, rozostření nebo textury, které si uchovávají stálý vzhled v různých médiích.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku