Produkt Počet kusů Cena s DPH

Jets´n´ Guns

JNG rozhodně patří do skupiny těch her, kde občas ani nevíte, jak jste to mohli všechno přežít. Množství střel, které se dokáží současně pohybovat po obrazovce je tu opravdu prakticky neomezené a i když polovina těchto střel pochází od vás, stejně je to bláznivá nepřehledná vřava.
Tím ovšem nechci JNG nijak kritizovat, chci jen říct, že je to ta pravá hra pro všechny fandy vesmírných stříleček, kde tlačítko střelby prostě nemá cenu pouštět.

Nejlepší obrázek o hře si uděláte na základě přiložených náhledů - možná si všimnete, že na počtu zbraní a nepřátel tvůrci nijak nešetřili.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku