Produkt Počet kusů Cena s DPH

Train Simulator 2016

Train Simulator 2015 - je nejnovějším přírůstkem do světa železničních simulátorů a je opět o něco lepší než předchozí díl. Můžete si vyzkoušet řízení reálných lokomotiv a naplno si užít spoustu hodin na trasách po celém světě. Čekají na vás mraky hodin zábavy. Chtěli jste si někdy vyzkoušet řízení vlaku na vlastní kůži? Nyní můžete! Train Simulator přivádí k životu pocit z řízení vysokorychlostních vlaků na opravdových světových trasách v úžasném detailu. Úspěch této série tkví v tom, že originální možnost ovládat vlakovou soupravu v překrásné scenérii zkrátka tu a tam baví jak malé, tak i velké.

Na tento simulátor je zkrátka krásný pohled ze všech stran. Je zde totiž možnost absolvovat trasu z pohledu strojvůdce a současně se přepínat do spousty dalších externích pohledů. Na poli vlakových simulátorů zůstává jednoznačnou volbou také díky tomu, že nabízí řadu rozdílných herních režimů. Herní prostředí vyniká ještě více realistickou grafikou a celou řadou speciálních zajímavých efektů. Přibyly nové vlakové soupravy, nové trati, ale hlavně zcela nový režim TS Academy. Ten byl navržen jako samostatné výukové rozhraní zejména pro nováčky a začátečníky, kteří nemají žádné zkušenosti.

Mezi hlavní výhody patří okamžité otestování všech vlakových souprav v tréninkovém režimu. Tyto scénáře tak znamenají možnost si všechno vyzkoušet před ostrou jízdou v kariéře. Train Simulator 2015 vám zajistí další přísun vydatné porce železniční zábavy na dlouhé hodiny pro malé i velké fanoušky této série.

Systémové požadavky:
Operační systém: Windows XP / Windows Vista / Windows 7/ windows 8/ Windows 10
Procesor: 2,2 GHz
Paměť: 1 GB RAM (2 GB na Windows Vista / 7)
Grafická karta: 256MB grafická karta (GeForce FX, ATI 9600 nebo lepší)
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9
Harddisk: 900 MB místa na pevném disku
Platforma: Steam klient (nutné internetové připojení) návod na aktivaci

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku