Produkt Počet kusů Cena s DPH

Steganos Safe 2008

Steganos Safe 2008 - je program na vytváření šifrovaných diskových oddílů, ve kterých jsou vaše data maximálně zabezpečena před neoprávněným přístupem, prohlížením, změnou či smazáním.

Přístup k zašifrovaným datům je možný na základě hesla, které může být uloženo i na USB klíčence, v MP3 přehrávači nebo v mobilním telefonu či PDA s operačním systémem Windows Mobile. Díky této možnosti můžete výrazně omezit riziko ztráty dat při zapomenutí hesla. Silná, 256bitová šifra ochrání vaše data opravdu důkladně.

Steganos Safe 2008 dokáže vytvořit neomezený počet šifrovaných diskových oddílů s maximální velikosti až 256 GB.

S vytvořením nového šifrovaného disku vám pomůže přehledný průvodce. V prvním kroku zvolte vytvoření nového disku (I want to create new secure drive), vyplňte název disku a písmeno, které mu bude přiřazeno. Průvodce se vás ještě zeptá, kam má uložit soubor se zašifrovaným obsahem nově vytvořeného úložiště. Není důvod přednastavené umístění měnit. Předposledním krokem vytvoření šifrovaného úložiště je nastavení jeho velikosti.


Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Steganos Safe
Nová licence:

912 Kč Steganos Safe 16

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

567 Kč Steganos Safe 16, UpgradeZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku