Produkt Počet kusů Cena s DPH

DownloadStudio

 • DownloadStudio
  česky 
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)

  Původní cena: 1 101 Kč
  881 Kč
  728 Kč bez DPH

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: licenci je možné nainstalovat na všechny vaše počítače, ale pracovat můžete vždy jen na jednom zároveň
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká
Platforma: Windows

DownloadStudio je jedním z nejrychlejším správcem na stahování souborů. Díky 12 unikátním nástrojům můžete stahovat videa, filmy, TV pořady, hudbu, programy, hry, flash videa, fotky, streamované přenosy a vide, webové stránky, RSS feedy, podcasty a mnoho dalšího!
 
DonloadStudio stahuje videa z mnoha populárních stránek, včetně YouTube, Dailymotion, Youku, NicoVideo, Yagoo, Vimeo ale také i Dropboxu, RapidShare, 4shared, Filefactory, Mediafire. Stahovat obsah můžete i ze sociálních sítí včetně Facebooku a Twitteru.
 
DownloadStudio pracuje s nejnovějšími verzemi populárních prohlížečů jako je Chrome, Firefox a Internet Explorer. K dispozici je i nápověda online a tutoriály.

Systémové požadavky:
Windows:10/8/7/Vista/XP
RAM: 512MB
Místo na disku: 50MB
Rozlišení: 1024x768
Připojení k internetu

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku