Produkt Počet kusů Cena s DPH

ABC Amber Outlook Express Converter

Jestliže používáte Outlook Express a potřebujete elektronickou poštu uložit v jiném formátu, například pro archivaci či pozdější zpracování, pak je právě pro vás určen program ABC Amber Outlook Express Converter.

Umožní uložit doručenou poštu v mnoha často používaných formátech (PDF, RTF, HTML, DOC, CHM, HLP, TXT Ansi, TXT Unicode, MCW, WPS, SAM, RFT, WS4, WS7, WRI atd.).

Program je možné dokonce použít i pokud není nainstalován Outlook Express, protože pracuje přímo s DBX soubory (formát, ve kterém Outlook zchovává poštu). Pro výběr a pořadí e-mailů určených ke konverzi lze použít filtry a třídění podle všech hlavních položek (odesílatel, příjemce, ...).

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku