Produkt Počet kusů Cena s DPH

Kerio Connect Server Licence 5 uživatelů

Typ licence: nová licence včetně 1 roku maintenance
Počet licencovaných zařízení: 1 serverová licence + 5 uživatelů
Délka licence: celoživotní - Po vypršení maintenance budete moci produkt stále používat, ovšem některé aplikace přestanou být funkční:
Sophos Antivirus v Kerio Connect a Kerio Control přestane pracovat za 60 dní od vypršení SWM.
Dále přestane pracovat: Kerio Control Web Filter, IPS/IDS engine v Kerio Control se nebude updatovat a Exchange ActiveSync v Kerio Connect přestane pracovat. Doporučujeme prodloužit maintenance ještě před jejím vypršením.
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká
Platforma: Windows, Mac

Kerio Connect - řešení pro zasílání zpráv a týmovou spolupráci určené pro malé a střední firmy. Díky své efektivitě a jednoduchému ovládání získal Kerio Connect mnoho ocenění. Nabízí bezkonkurenční flexibilitu nasazení. Uživatelé mohou i nadále používat své oblíbené e-mailové klienty a Kerio Connect Client prostřednictvím svého oblíbeného webového prohlížeče.


Podívejte se na kompletní seznam funkcí programu Kerio Connect


Klíčové funkce:
 
BYOD: Přineste si vlastní zařízení
Zaměstnanci si v dnešní době na pracoviště často nosí svá vlastní mobilní zařízení. Kerio Connect jim používání tohoto vybavení ve firemním prostředí značně usnadní. Podporuje téměř všechna mobilní zařízení na trhu od zařízení iPhone a telefonů se systémem Android až po tablety. Kerio Connect je navíc tak jednoduchý na ovládání, že si koncoví uživatelé budou moci svá zařízení nakonfigurovat sami tím, že využijí protokol Exchange ActiveSync nebo otevřené standardy IMAP, CalDAV a CardDAV.

Flexibilní multiplatformní podpora klientů
Kerio Connect jednoduše funguje. Je zcela bezpečný, transparentní a poskytuje flexibilitu, kterou uživatelé chtějí a očekávají. Díky klientovi Kerio Connect Client, který je dostupný jako aplikace pro Mac nebo Windows nebo prostřednictvím webového prohlížeče, mohou sledovat, kteří kolegové jsou online, chatovat v reálném čase, organizovat meetingy a bezpečně psát e-maily.

Zabezpečený a chráněný e-mail
Produkt Kerio Connect je vybaven vysoce efektivním zabezpečením. Před útoky hackerů a škodlivým softwarem vás ochrání šifrování SSL, bezpečnostní standard S/MIME, antispamové a antivirové nástroje a mnoho dalších funkcí. Automatické zálohování ochrání před různými katastrofami a umožní rychlé a snadné obnovení dat. Archivace pomáhá zajistit integritu firemních dokumentů i soulad se zákonnými požadavky.

Bezkonkurenční jednoduchost
Kerio Connect vám zajistí stejnou funkčnost jako kterékoliv kompletní řešení pro spolupráci a zasílání zpráv jen bez zbytečných složitostí a vysokých nákladů. Webová správa produktu Kerio Connect je snadná a přehledná a nastavení lze konfigurovat dokonce i z tabletu. Mějte pod kontrolou všechna nasazení Kerio pomocí centralizovaného webového rozhraní MyKerio.

Flexibilní nasazení
Kerio Connect poskytuje tři různé možnosti nasazení a umožňuje tak firmám zvolit řešení nejlépe vyhovující stávajícím IT procesům a infrastruktuře. Ať již zvolíte jakoukoli možnost, Kerio Connect Vám nabídne uživatelskou přívětivost, absolutní bezpečnost a snadnou správu.

Kompletní seznam systémových požadavků ZDE

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Kerio Connect
Nová licence:

3 847 Kč Kerio Connect add-on, licence 5 uživatelů

288 Kč Kerio Connect add-on, Kerio Antivirus Extension,5 uživatelů

288 Kč Kerio Connect add-on, Kerio ActiveSync Extension, 5 uživatelů

288 Kč Kerio Connect add-on, Kerio Anti-spam Extension,5 uživatelů

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

4 358 Kč Kerio Connect Server licence 5 uživatelů, obnova na další 1 rokZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku