Produkt Počet kusů Cena s DPH

Legalizace software

Používáte nelegální software? Bojíte se kontroly a následků používání nelegálního software - právních sankcí, poškození dobrého jména firmy? Vaše obavy jsou oprávněné - zde je několik odstrašujících příkladů

Naši zákazníci tyto obavy mít nemusí - včas totiž legalizovali své softwarové vybavení.

Proč se vyplatí používat legální software?

Jistota a bezpečnost

Nákupem software získáte jistotu legálního užívání, které můžete kdykoliv prokázat, je-li to po Vás vyžadováno (kontrola ze strany finančních úřadů, prohlídky policie aj.).

Spolehlivost

Legálně zajištěný software pochází z důvěryhodného zdroje a můžete se tak spolehnout, že bude bezproblémově funkční, nepoškodí vám vaše data a bude vám k dispozici uživatelská podpora.

Svoboda za rozumnou cenu

Pořízení originálních licencí s sebou nese řadu výhod a jednou z nich je i výhoda finanční. Dojde-li ke zjištění, že používáte nelegální software, hrozí Vám až 5 milionů pokuty a odnětí svobody na dobu pěti let. Proto by si každý měl uvědomit, zda tyto následky za několik set či tisíc korun stojí.

Máte-li zájem o legalizaci Vašeho softwarového vybavení, kontaktujte našeho obchodníka na telefonu +420 481 001 000 nebo emailu info@sw.cz.

Jak byste určitě nechtěli dopadnout

Podmínečný trest pro nelegálního uživatele software

Za neoprávněné užívání počítačových programů vynesl Okresní soud v Mostě trestní příkaz proti 39letému muži. Jeho počínání soud ocenil trestem odnětí svobody v délce trvání 5 měsíců s podmíněným odkladem výkonu trestu na 1 rok. Obžalovaný je navíc povinen nahradit poškozené společnosti Microsoft vzniklou škodu. Trestní příkaz není pravomocný.

Trestní příkaz

23letý podnikatel z Olomouce nevěnoval dostatečnou pozornost správě licencí k software a počítačovým hrám nainstalovaným v jeho počítačové herně. Dopustil se tím porušení autorských práv k software. Na konci září 2004 na něj proto Okresní soud v Olomouci vydal trestní příkaz, kterým jej odsoudil k trestu odnětí svobody v délce trvání 1 roku s podmíněným odkladem výkonu trestu na 3 roky. Obžalovaný je současně povinen nahradit škodu v celkové výši 630 000 korun společnostem Autodesk, Adobe, Microsoft a Symantec. Soud dále uložil trest propadnutí 8 osobních počítačů, 2 hard disků a 530 kusů CD nosičů, čímž citelně zasáhl do vybavení herny. Bude-li chtít mladý muž provozovat svoji počítačovou hernu i nadále, bude nucen do svého podnikání znovu investovat. Trestní příkaz je pravomocný.

Přísný rozsudek vynesen proti majiteli tiskařské společnosti

Okresní soud v Hradci Králové vynesl rozsudek proti obžalovanému a uznal jej vinným z porušení autorských práv. Obžalovaný byl odsouzen k peněžitému trestu ve výši 50.000,- Kč. Pro případ, že by tuto částku neuhradil, hrozí mu trest odnětí svobody ve výši 1 roku. Soud rovněž nařídil obžalovanému uhradit škodu poškozeným společnostem a to 809.239,- Kč společnosti Adobe a 144.070,- Kč společnosti Microsoft. Obžalovaný je majitelem středně velké tiskařské společnosti se zhruba 50 zaměstnanci. Tento případ byl před dvěma lety iniciován BSA. V dubnu 2002, na základě trestního oznámení podaného BSA, provedla v této společnosti policie prohlídku nebytových prostor na 12 počítačích. Tento rozsudek není pravomocný.Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku