Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Music Studio 7

 • Ashampoo Music Studio 7
  česky 
  Skladem
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)


  Původní cena: 1 133 Kč
  509 Kč
  421 Kč bez DPH

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení:
Dodání: elektronicky (e-mail)

Vše co vaše písničky potřebují!

Ashampoo Music Studio 7 je kompletní řešení pro vaši hudbu a audio složky. Přehrajte, vypalte, sestříhejte, zkonvertujte a zmixujte vaše písně. Zorganizujte vaší hudební kolekci, vytvořte si hudební seznamy, nadesignujte a vytiskněte si obaly – perfektní výsledek je vždy jen pár kliknutí daleko! Užíjte si vaše písně na jakémkoli zařízení ať se jedná o PC, chytrý telefon, MP3 přehravač nebo automobil!

Perfektní pro večírky, svatby a večeře
Vytvořte na večírcích, svatbách a setkáních náladu díky Trackmixer. Vytvořte vlastní mix, přechody a konvertujte vaši hudbu do vašeho oblíbeného formátu nebo ji vypalte na disk. Fenomenální DJ Mix Tape také analyzuje a harmonizuje rychlost vašich skladeb pro perfektní mix!
Upravujte zvukové složky rychle a chytře
Namixujte vaše písně z až tří skladeb a upravte je, nebo mistrovsky spojte jejich individuální části. Funkce chytrého označení a přesunu dělají úpravování jednoduché! Odstraňte nebo vložte části, přidejte tlumící efekt a použijte ekvalizér pro detailní úpravy.
Perfektní střih i pro živé nahrávky
Přeměna  nahrávek na písně nebyla nikdy tak jednoduchá. Ashampoo Music Studio 7 automaticky detekuje mezery, patřičně rozdělí soubory a uloží jejich části ve formátu vašeho výběru. Citlivost automatické detekce mezer je nastavitelná, takže ani živé nahrávky nebudou problém
Převeďte na kterýkoli formát a poslouchejte kdekoli
Ashampoo Music Studio 7 nyní podporuje populární formáty Apple AAC / M4A a inovativní APE formát. Vypalte svou hudbu na disk, převeďte vaše iTunes písně na specifický formát jako například MP3, WMA a FLAC nebo vyberte cílové zařízení pro maximální kompatibilitu. Nyní můžete poslouchat všechny vaše písně na kterémkoli zařízení od vašeho domácího sterea po zařízení bez iTunes!
Nejpohodlnější nástroj na vypalování CD
Převedení vašich CD do digitální podoby je jednoduché s Ashampoo Music Studio 7. Všechny písně jsou automaticky porovnány vůči online databázi a automaticky správně pojmenovány, s dodaným obalem a uložitelné do kteréhokoli formátu. Nyní můžete ušetřit ještě více času s novou funkcí rychlo-vypálení!
Tvorba seznamu skladeb
Seznam skladeb je nejpohodlnější způsob jak přehrát hudbu v pořadí v jakém chcete. Pro zajištění, že všechny vaše programy a zařízení přehrají vaši kolekci, Ashampoo Music Studio 7 nabízí širokou škálu formátů jako například M3U, CUE nebo PLS. Nezáleží jaký přehrávač používáte – více kompatibilní to již být nemůže!
Plný rozsah formátů
Použijte Ashampoo Music Studio 7 k převedení vašich hudebních souborů s neskutečnou jednoduchostí a detailně upravte kvalitu dle vašich potřeb. Veškeré formáty od vůdců na trhu MP3 a AAC (m4a) po bezztrátovou kompresi FLAC a WAV a specializované formáty jako OGG, APE a OPUS jsou podporovány. Pusťte si vaši hudbu na jakémkoli zařízení!
Doplňte svou kolekci pomocí obalů
Vypalte vaši hudbu na CD a dokončete váš projekt s vlastním obalem a vložkami. Profesionální vzory a funkce jako automaticky vytvořené tabulky s obsahem vám pomohou vytvořit pohledné obaly za pár minut. Objevte svou kreativitu a vytvořte koláže z vašich obalů nebo navrhněte vlastní grafiku a vzory!
Perfektní hlasitost pro všechny vaše písně
Když vytváříte hudební disk založený na písních z rozdílných zdrojů často se setkáte s rozdílnými hladinami hlasitosti. Normalizace vám může ušetřit potřebu manuálně upravit hlasitost, tím že udělá vaši profesionálnější a harmoničtější. Ashampoo Music Studio 7 nyní také podporuje normalizaci pro WMA a formáty založené na dalších kodecích!
Převeďte filmovou hudbu na vyzvánění nebo skladby
Hudba z filmu, oblíbená hláška nebo zvukový efekt, Ashampoo Music Studio 7 dokáže přeměnit vaše oblíbené video na upravitelné zvukové soubory během chvíle. Vyjměte úvodní nebo závěrečné titulky nebo vaši oblíbenou scénu jako zvukovou složku a stříhejte, mixujte a exportujte je do vašeho oblíbeného formátu. Perfektní pro individuální vyzvánění nebo pro využití ve vlastním videu!
Konečně přehledná kolekce hudby
Ashampoo Music Studio 7 přináší konec matoucím názvům hudebních souborů. Chcete vidět datum vytvoření spolu s názvem umělce a názvem  v názvu vašich složek? Vyberte si obecný standard a nechte program udělat zbytek
Už žádné neznámé písně! Kromě názvu souboru, zvukový soubor také obsahuje informace o umělci, albu, žánru a obal. Ashampoo Music Studio 7 přidává a dokončuje tato označení automaticky, tím změní váš „Track1-unknown“ na „The Beatles – Yesterday – Help“!

Systémové požadavky:
Operační systém: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 a Windows 7
Další: Připojení k internetu je potřeba k aktivaci programu a pro využití některých služeb

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku