Produkt Počet kusů Cena s DPH

AudioEdit Deluxe

AudioEdit Deluxe je vizuální audio nástroj a převodník formátů, který podporuje mnoho profesionálních funkcí s audio daty. S tímto programem můžete také oboustranně převádět mezi formáty CD, MP3, WAV, WMA a OGG, dále otevírat, vytvářet a ukládat audio soubory různých formátů.

S AudioEdit Deluxe můžete nahrávat z mikrofonu nebo jiného vstupního zařízení nebo vizuálně editovat vybraná audio data - vyjímat, kopírovat, mazat vybrané, mazat ticho, vkládat, vkládat ze souboru nebo mixovat.

Program dále disponuje mnoha zajímavými efekty jako např.:

  • zesílení
  • equalizér
  • Fade In a Fade Out
  • Vibrato
  • Stretch
  • Reverse
  • a další
Filtry můžete aplikovat zvlášť na jednotlivé části nahrávek (výšky, basy apod.), dále můžete vkládat do audio souborů dodatečné informace jako název alba, umělce, copyright, hudební žánr, název skladby apod. Podporovány jsou následující formáty: WAV PCM; kompresovaný WAV (ADPCM, GSM, DSP, A-LAW, U-LAW, ALF2 a další); MP3 (MPEG Layer-3); VOX (ADPCM); WMA (Windows Media Audio); RAW (PCM, A-LAW, U-LAW); CDA (Audio CD nahrávky).

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku