Produkt Počet kusů Cena s DPH

Blaze MediaConvert

Blaze MediaConvert je výkonný dávkový převaděč multimediálních formátů od obrázků přes audio až po video. Celkem tak umožňuje rychlý a snadný převod více než 60 různých formátů. Z audio formátů se jedná např. o CD na WAV, CD na MP3, WAV na MP3, MP3 na CD audio apod. Z video formátů se jedná o oboustrannou konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, vícestránkový TIFF a FLIC. Dekompilátor videa pak dokáže uložit vybraný video soubor jako kolekci jednotlivých obrázků ve vybraném formátu (BAY, BMP, GIF, JPG, PNG a další).

CD Recorder Vám umožní vypalovat vlastní MP3 a WAV soubory na CD-R i CD-RW a pracuje jak s IDE, tak s SCSI mechanikami. CD Converter pak naopak převede oblíbená CD do jiných zvukových formátů (WAV, MP3 nebo WMA) a to včetně podpory CD-DB, která zpřístupňuje prostřednictvím internetu názvy skladeb, jména autorů a další informace o albu.

Z dalších funkcí stojí jistě za zmínku možnost tvorby animovaných GIFů, dekompilace již vytvořených animací v tomto formátu, plná podpora funkce drag-and-drop nebo zajímavý neotřelý vzhled aplikace.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku