Produkt Počet kusů Cena s DPH

DSound GT Player

GT Player je špičkový český produkt používaný na celém světě kytaristy a zvukovými mistry. Odlehčená verze je například distribuována po celém světě s výrobky firmy M-Audio. A tak GT Player používají kytaristé v Japonsku, Anglii, USA, Austrálii, Norsku a mnoha dalších zemích.

Kdo GT Player potřebuje?

 • Každý, kdo hraje na elektrickou kytaru nebo baskytaru, ať už živě nebo doma
 • Nahrávací studio, kde je potřeba dodatečně přidat efekty na nahrávku kytarové stopy.
 • Každý kytarista, který se chce zlepšit ve hře anebo se chce snadno a rychle naučit novou písničku.

  GT Player je vyvíjen jak pro PC, tak pro Mac OS X

  Abychom splnili požadavky jak amatérských kytaristů, tak profesionálů, může GT Player běžet na počítači buď jako aplikace, která umí v reálném čase efektovat průchozí signál, a tak nahrazuje klasické šlapky. Anebo může GT Player sloužit jako VST/AU plugina do aplikací jako jsou Nuendo, Cubase, Live, GarageBand a mnoho dalších VST/AudioUnit kompatibilních host aplikací.

  GT Player obsahuje 13 šlapek: Chorus, Flanger, Autowah, Compressor, Noise Gate, EQ, Reverb, BPM Delay, Overdrive, Distortion, Auto Pan, Phaser a Tremolo. Ty můžete řetězit jak seriově za sebe, tak paralelně a vytvářet tak snadno skvělé efekty. Rovněž je možné kombinací těchto efektů snadno a rychle dosáhnout stejný zvuk kytary jako má kytarista v oblíbené skladbě.

  Od nás dostanete 111 různých přednastavených zvuků a je jen na vás kolik dalších si vytvoříte jejich změnou anebo vytvořením od začátku.

  Co GT Player přináší uživateli?

  Úsporu peněz. Investice do hraní nekončí nákupem kytary a komba. I začínající kytarista brzy zjistí, že syrový zvuk kytary není jaksi ten správný a proto se začně rozhlížet po něčem, co zvuk nějak pozmění, známé kytarové šlapky. Jenže jedna šlapka většinou umí jen určitý efekt jako je třeba wah. A co další? Na to je potřeba mít zase další a další šlapky. Zkuste nejdřív GT Player, který nabízí hned 13 šlapek! Ušetříte a navíc získáte snadno prakticky neomezené možnosti jak snadno měnit zvuk vaší kytary.

  Uživatelé šlapek mají další problém. Jak dosáhnout stejného zvuku zase příště. Pracně nastavené šlapky na ten správný efekt zpravidla do příštího koncertu nevydrží. A navíc už v další písničce bvy se hodila jiná barva zvuku. Uživatelé GT Playeru to mají snadné. Jakékoliv nastavení si prostě uloží do paměti se 128 místy a kdykoliv si mohou mezi nimi přepínat.

  Profesionální hudebníci mají navíc problém s tím, jak mít stejný zvuk ve studio při nahrávání alba, a pak na koncertech. Ve studiu jsou úplně jiné možnosti, navíc je možné si dlouho hrát s nastavením zvuku. To na jevišti nejde. Protože GT Player se použije ve studiu jako VST nebo AU plugin a jeho nastavení se uloží jako preset. Pak si kytarista bere s sebou na šňůru svůj PC nebo Mac, otevře GT Player jako aplikaci a natáhne si ty uložené presety. A výsledný zvuk bude úplně stejný jako měl ve studiu. Snadné, že?

  A co třeba učení nové písničky? Snadné. GT Player má v sobě vestavěno nahrávání a přehrávání s možností zpomalení a zrychlení. Nahrajte si skladbu anebo její část, a pak si ji zpomalte. Postupně si ji pak zrychlujte až ji zvládnete i nan normální rychlost.

  GT Player přináší mnoho dalších zlepšení jako je například úžasně snadné a rychlé vybalení před koncertem a sbalení po něm, možnost si pouštět smyčky jako zvukový podklad, na který se da jamovat, zvládnete s ním za využití MIDI ovladače snadno i přímo při hraní zcela změnit zvuk kytary.

  Multilicence:

  Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


 • Zákaznická linka

  481 001 000
  každý pracovní den 8:00 - 17:00
  Kontaktní formulář

  Akce


  Výhody nákupu na SW.cz

  Proč nakupovat software u sw.cz?

  Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

  Možnosti platby


  Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


  E-shop roku


  SW.cz na Facebooku