Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ultimative Encoder

Program Ultimate Encoder Vám umožňuje provádět konverzi přímo z CD. Po vložení nosiče (CD) do jednotky stačí projít jednoduchý wizard a software sám vše zařídí.

Encoder nejprve nakopíruje celé CD na Váš disk ve formátu WAV a poté vše převede do datově méně objemných MPG souborů. Poté dojde k automatickému vymazání všech WAV souborů.

Zatím jsem se s jednoduší formou konverze nesetkal (v případě, že jste objevili něco lepšího - diskuze). S pomalejšími počítači se uživatel asi časovým prodlevám nevyvaruje, avšak výsledek převodu je velmi kvalitní (dá se to poslouchat ). Program bych doporučil méně zkušeným uživatelům, kteří nechtějí se převáděním hudby do mp3 a s tím spojeným výběrem softwaru trávit dlouhé hodiny.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku