Produkt Počet kusů Cena s DPH

MorphVOX

 • MorphVOX
  anglicky
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)

  Původní cena: 686 Kč
  651 Kč
  538 Kč bez DPH

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows

MorphVOX Pro změní váš hlas online nebo během hraní her. Pozvedněte měnění hlasu na novou úroveň díky vynikající technologii hlasového učení, odstranění zvuku v pozadí a kvalitou zvuku.
Klíčové vlastnosti:
 
Stáhněte si zdarma hlasové a zvukové balíčky
Přidáte tak do MorphVOX mnoho nových zvuků a hlasů. Každý z těchto zvuků můžete dále upravovat a produkovat tak ještě více zvukových kombinací.

Vyzkoušejte funkci "Backgrounds"
Tato funkce vám umožní přidat zvuk v pozadí, zatímco s někým mluvíte. Napalte tak své kamarády! Můžete přidat například zvuk dopravy nebo ruch obchodního domu.

Špičkové algoritmy a ultra-tiché zrušení zvuků v pozadí
Díky těmto funkcím je MorphVOX jedním z nejčistších zvukových měničů na trhu. Jeho vysoce kvalitní zvuk je ideální pro vytváření hlasových zpráv pro váš video nebo audio projekt.

Optimalizovaný pro online hraní
Změňte tak svůj hlas v průběhu hraní online a vžijte se tak ještě více do hrané postavy. Užijete si tak ještě více zábavy a proměňte se v nevrlého trpaslíka nebo všemohoucího obra.

MorphVOX Pro můžete použít pro téměř všechny online hry včetně World of Warcraft, EVE Online, Second Life, Lord of the Rings Online, Everquest, Conter-Strike, Battlefield 2 a mnohem víc!
 
Dále se také integruje s programy je jako například Skype, Ventrilo, TeamSpeak, Yagoo Messenger, MSN Messenger a mnoho dalších.
Systémové požadavky:
Windows: 10/8/7

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku