Produkt Počet kusů Cena s DPH

Cyberlink MediaEspresso 7.5

MediaEspresso je na nejrychlejší konvertor videa, fotografií a hudby. S profily pro více než 160 mobilních telefonů a multimediálních zařízení, spolu s optimalizací pro technologie hardwarové akcelerace od společnosti Intel, AMD a Nvidia, je MediaEspresso navržen tak, aby nejen přenos souborů super zjednodušil a neuvěřitelně zrychlil, ale také čistí každý pixel a opravuje osvětlení ve vašich fotografiích a videích, jak je převádí, což má za následek lepší kvalitu zobrazení na mobilních zařízeních.

Převádí všechny formáty: převádí všechny typy multimédií - videa, fotky a hudbu, takže nejste limitováni a můžete si je užívat nejen na jednom zařízení nebo přehrávači. Nová podpora formátu HEVC (H.265) vám umožňuje převádět do/z této vysoké komprese, vysoce kvalitní kodek. Umožňuje dokonce ripovat a převádět zvuk z video souborů.

Optimalizuje formáty pro vaše zařízení: rozpoznává profilové informace z více než 160 populárních mobilních telefonů a tabletů od Apple, Samsung, HTC, Acer a další. Unikátní inteligentní detekce rozpozná zařízení v okamžiku připojení k MediaEspresso a automaticky nastaví optimální výstupní formáty a rozlišení.

Extra rychlost převodu: používá převratnou hardwarovou akceleraci zabudovanou do nejnovějších procesorů Intel® Core™ spolu s grafickými kartami od AMD® a NVIDIA®. Využívá paralelní výpočty, aby se urychlil intenzivní proces H.265 kódování / dekódování.

Kvalita lepší než originál: oceňované funkce TrueTheater® vám umožní vychutnat si lepší kvalitu obrazu ve vašich převedených videích - MediaEspresso zvyšuje kvalitu při převodu. Funkce TrueTheater® HD, TrueTheater® Denoise a TrueTheater® Lighting  pomáhají získat čistší a ostřejší obraz.
 
Novinky verze 7:
  • Převod starších formátů videí do HEVC (H.265), čímž šetří místo na disku a zmenší šířku pásma při sdílení
  • Převod HEVC (H.265) videí do formátů kompatibilních s mobilními a multimediálními zařízení
  • Podpora pro procesory Intel ® Core ™ čtvrté generace  (Haswell)
  • Podpora Intel ® Quick Sync Video 
Minimální systémové požadavky:
Operační systém: Windows 8.1, 8, 7, Vista, XP (Service Pack 3). DirectX 9 nebo novější
Rozlišení obrazovky: 800 x 600, 16-bit color nebo vyšší
Paměť: 1 GB vyžadována (2 GB nebo více doporučována)
Prostor na pevném disku: vyžadován 1 GB volného místa
Procesor (CPU): Intel® Pentium® 4 3.0 GHz CPU s HyperThreading, nebo ekvivalentní AMD procesor a vyšší
Grafická karta (GPU): Intel® 945 GM nebo novější

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku