Produkt Počet kusů Cena s DPH

Miraf SongBook 8

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 licence = 2 PC s Windows, Pokud máte tablet s Androidem, tak je může instalovat bez omezení. 
Rozšíření = 1 licenci je možné rozšířit až na 5 PC. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká
Platforma: Windows, Android

Miraf SongBook 8 - Hrajte a trénujte jako profesionál! Software Miraf SongBook je určen pro opravdové hudební "fajnšmekry". Zajistí kompletní správu vašich písní, textů, akordů, not a audio souborů a slouží jak k velmi pohodlnému trénovaní doma, tak k živému vystupování. Je primárně určen pro kytaristy, baskytaristy, hráče na mandolínu, banjo nebo ukulele, nicméně i ostatní hudebníci nebo zpěváci využijí jeho obrovských možností. Poskytuje nástroje pro tisk zpěvníků, textů, notových zápisů, akordů nebo tabulatur a s jeho pomocí vytváříte zpěvníky na profesionální úrovni. 
K tomu navíc přidává stovky funkcí a modulů pro snadné trénování, živé hraní a hudební nauku

Práce s akordy
Tvorba písní s akordovými značkami pro kytaru, banjo, mandolínu, ukulele nebo basu.Nepřeberné možnosti transpozice s použitím kapodastru, kvint-kvartového kruhu, transpozičních tabulek. Vlastní databáze akordů. Práce s tóny. Umístění akordových značek v textu, nad textem, horní index, bez i včetně závorek. Neomezené možnosti velikostí, fontů a barev. 
 
Na jedno kliknutí z textu odeberete akordy nebo je zase snadno přidáte. K dispozici máte funkce na automatické označování akordů v textu, program podporuje složené akordy i akordy s indexem a zobrazuje obrázky akordů v textu. 
Evropské nebo americké značení akordů, podpora křížků i béček, vlastní posloupnost transpozice.

Hudební archiv
Všechny vaše texty, noty, poznámky a audio soubory máte na jednom místě. Obsah máte sjednocený do kompletních databází, které můžete libovolně přesouvat, editovat, dělit a spojovat. Data můžete snadno vyhledávat, filtrovat nebo řadit. Pro ještě lepší přehlednost máte k dispozici playlisty, nebo filtrované seznamy. Program má opravdu velmi rozsáhlé možnosti exportu a importu dat. Podporuje export do RTF, PDF, TXT, XML a Android aplikace. Import z RTF, TXT, XML, ChordPro, LinkenSoft a další. Podpora grafických formátů JPG, PNG, BMP, GIF. V rámci kapely sdílíte vaše databáze. Kapelník upraví texty a ty jednoduše distribuuje ostatním členům, kteří jen provedou import. Mezi další užitečné funkce patří hledání duplicitních záznamů nebo hromadné operace v databázích.

Miraf SongBook

Tisk zpěvníků a vzhledy
Při vytváření vzhledu vašich zpěvníků máte neomezené možnosti. Pro jakoukoliv část textu můžete zvolit vlastní barvu, font a velikost. Na výběr máte tagy, kterými můžete vaše texty přizpůsobit k dokonalosti - návěští, poznámky, tabulatury, zvýrazněný text, značky pro sóla, sbory a mnohé další. S programem můžete odlišit, jakou část písně zpívá například sbor, jakou část zpívá muž nebo žena - vhodné pro kapelníky a aranžéry. S programem již nemusíte udržovat několik verzí textu. Prostě si jen zvolíte, pro koho v kapele tisknete, a program vše zařídí sám. V tiskovém modulu můžete tvořit vlastní obsahy, grafiku, loga, tvořit záhlaví a zápatí, připravit si hudební "taháky", třídit jednotlivé stránky, pracovat s vícesloupcovým textem a připravit zpěvníky pro finální tisk, nebo export do různých formátů. Vzhled vašich zpěvníků závisí pouze na vaší fantazii.
 
Živé hraní a přehrávání
Ke každé písni máte možnost si uložit audio soubor (například originál od interpreta, nebo váš vlastní hudební podklad - bubny, basa, atd.....). Podporované formáty jsou MP3, FLAC a WAV. S efektovým přehrávačem získáte možnost transponovat vaše audio soubory do různých tónin (bez změny tempa), zrychlovat a zpomalovat je, trénovat jen určitou část písně - ideální pomocník do zkušebny. Tóninu audio souboru lze měnit během hry, hledat optimální tóninu, posílat výstup do různých zvukových karet a uložit upravený audio soubor. Nechybí možnost odloženého startu, ekvalizér, spektrální analyzátor a digitální efekty editovatelné online. Automatické posunování textu s nastavitelným řízením rychlosti u každé písně, takže ho využijete jako vlastní karaoke, nebo velkoplošné promítání textu (ve zkušebně, na koncertu). Posun textu podle předem daných pravidel - Karaoke. Audio PlayList je vhodný na přehrávání hudebních smyček nebo spouštění hudebního podkladu - vyplnění hudebních přestávek, spouštění audio reklam.

Miraf SongBook
Nadstandardní funkce
 • Více než 1500 akordových značek pro kytaru, banjo, ukulele a mandolínu
 • Hodnocení písní, statistiky a známkování
 • Modul pro trénování sluchu
 • Režim "Celá obrazovka"
 • Podpora projektorů a velkoplošných obrazovek
 • Metronom, Modul Klavír, Karaoke
 • Zápisník vlastních poznámek
 • Automatické doplňování akordů to textu
 • Vzdálené ovládání programu
 • Zálohování dat
Hudební nauka
 • Kadence
 • Základy harmonie
 • Výuku hudebních intervalů
 • Temperované ladění
 • Přehledy různých značení not (pro MIDI)
 • Tvorba vlastních stupnic
 • Automatické generování akordů na základě intervalů
 • Hmatníky 4, 5 a 6-ti strunných nástrojů
 • Durové, mollové, pentatonické stupnice.
 • Výuka intervalů na klaviatuře
 • Ladění strunných nástrojů

Systémové požadavky:
Windows: 10/8/7/Vista/XP
Android: 4.0.3 a novější
CPU: 1GHz
RAM: 1GB
Místo na disku: 200 MB
Rozlišení: 1024x768
Zvuková karta

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Miraf SongBook
Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

299 Kč Miraf SongBook 8, upgradeZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku