Produkt Počet kusů Cena s DPH

Cyberlink Power DVD 16 Ultra + MediaEspresso 7.5 + Power2Go 10 Platinum

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 
Dodání: elektronicky (e-mail) 

PowerDVD 16 přináší možnost užít si naplno prakticky jakýkoliv typ digitálních médií. Nejen, že je PowerDVD bezkonkurenční Blu-ray, Blu-ray 3D a DVD přehrávač, ale také poskytuje vynikající výkon při přehrávání filmů a video souborů, včetně MKV, MP4, AVCHD, a XAVC-S.

K tomuto programu získáte navíc jako bonus MediaEspresso a Power2Go 10 Platinum
MediaEspresso program, který je ideální pro převod všech typů multimédií - videa, fotky i hudbu. Umožňuje dokonce ripovat a převádět zvuk z video souborů. MediaEspresso zvyšuje kvalitu multimédií během převodu. je na nejrychlejší konvertor videa, fotografií a hudby. S profily pro více než 160 mobilních telefonů a multimediálních zařízení, spolu s optimalizací pro technologie hardwarové akcelerace od společnosti Intel, AMD a Nvidia, je MediaEspresso navržen tak, aby nejen přenos souborů super zjednodušil a neuvěřitelně zrychlil, ale také čistí každý pixel a opravuje osvětlení ve vašich fotografiích a videích, jak je převádí, což má za následek lepší kvalitu zobrazení na mobilních zařízeních.  

Power2Go 10 Platinum dodává nejpokročilejší funkce pro všechny potřeby vypalování, zálohování a konverze. Kromě začlenění pokročilého vypalování disků s pomocí šifrování na vojenské úrovni poskytuje Power2Go také pokročilou konverzi hudebních médií a video souborů, která pokrývá nejširší spektrum zařízení a profilů pro přehrávání multimédií. S integrací sociálních sítí Facebook, Flickr, YouTube a Vimeo můžete snadno stahovat, převádět a zálohovat mediální obsah, nebo svá nejcennější videa. 

 
 

PowerDVD přehrává audio soubory ve většině populárních bezeztrátových formátů, a podporuje všechny hlavní formáty obrázků. Uživatelé si mohou užívat přímo svých RAW snímků, aniž by je museli nejprve převádět. Technologie nové generace TrueTheater® a inteligentní tlumivé algoritmy poskytují hladší a bohatší vizuální a zvukový zážitek pro filmy a videa.
 
Inteligentní ukládání do vyrovnávací paměti pro plynulejší přehrávání
Nástroj pro inteligentní ukládání do vyrovnávací paměti odstraňuje problémy se zasekávajícím se přehráváním videa, zejména, když streamujete videa z NAS zařízení. Pokročilé překládací techniky nechají PowerDVD analyzovat a získávat další data přehrávání, takže si užijete ničím nerušený zážitek - bez zasekávání obrazu i zvuku - kvůli načítání dat. 

Bit-Perfect High Definition Audio výstup
Váš zážitek z poslechu bude i nadále nerušený díky "Výhradnímu režimu" ve Windows Audio Session API (WASAPI). Blokuje běžné systémové zvuky a umožňuje mediální výstup do reproduktorů, a to i pro formáty souborů FLAC, MP3 a WMA. Podpora pro bezztrátový pass-through a Dolby TrueHD a DTS-HD zajišťuje perfektní poslech, ať už v duálním přehrávání, 5.1, nebo 7.1 kanálů.

Nejširší rozsah podporovaných formátů
Můžete přímo přehrávat DVD a Blu-ray filmy, které jsou ve formátu ISO, a to buď přímo z PC nebo jednotky připojené přes síť. A obavy o kompatibilitu formátů pusťte z hlavy, PowerDVD podporuje opravdu širokou škálu formátů videa, audia a obrazových souborů, takže můžete přehrát prakticky všechna média, která si přejete.

Doprovodné aplikace pro mobilní zařízení a cloudové služby
Ovládejte PowerDVD na vašem PC nebo notebooku pohodlně, prostřednictvím aplikace PowerDVD Remote na Androidu nebo iOS.
 
Chcete získat tuto aplikaci zdarma? Máme ji pro Vás!
 
PowerDVD je integrován s cloudovými službami a 20 GB úložného prostoru na CyberLink Cloud po dobu jednoho roku, díky čemuž můžete bez problémů nahrávat, stahovat a streamovat média do svého PC nebo mobilních zařízení.

Systémové požadavky
Operační systém: Windows 10, 8.1, 8, 7
Místa na harddisku pro instalaci: 500MB 
Grafika (GPU): Blu-ray Disc, DVD, and TrueTheater HD/3D Playback Intel HD Graphics, ATI Radeon HD 5000, NVIDIA GeForce 9500GT nebo vyšší. Výrobce striktně trvá na upgradu driverů grafické karty pro potřeby 3D funkcí! 
Paměť: Blu-ray Disc playback 2 GB pro Windows 10, 8.1/8 and 7  DVD and TrueTheater 3D playback: 1 GB požadován pro Windows 10, 8.1/8 a 7. Blu-ray 3D: 2GB
Připojení k internetu: potřebný pro počáteční aktivaci softwaru, připojení k online médiím a  pro aktivaci některých kodeků.  
 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Cyberlink Power DVD
Nová licence:

1 148 Kč Cyberlink Power DVD 19 Standard

1 531 Kč Cyberlink Power DVD 19 Pro

1 499 Kč Cyberlink Power DVD 19 Ultra

1 370 Kč Cyberlink Power DVD 18 Ultra + MediaEspresso 7.5

799 Kč Cyberlink Power DVD 18 Standard

1 049 Kč Cyberlink Power DVD 18 Pro

1 332 Kč Cyberlink Power DVD 18 Ultra

1 292 Kč Cyberlink Power DVD 17 Ultra + MediaEspresso 7.5 + Screen Recorder

690 Kč Cyberlink Power DVD 17 Standard

849 Kč Cyberlink Power DVD 17 Pro

1 228 Kč Cyberlink Power DVD 17 Ultra + ActionDirector

998 Kč Cyberlink Power DVD 17 Ultra

599 Kč Cyberlink Power DVD 16 Ultra

499 Kč Cyberlink Power DVD 16 Pro

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

1 837 Kč Cyberlink Power DVD 19 Pro, upgrade z předchozích verzí

2 295 Kč Cyberlink Power DVD 19 Ultra, upgrade z předchozích verzíZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku