Produkt Počet kusů Cena s DPH

Cyberlink Power DVD 18 Pro

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows

PowerDVD
 
PowerDVD 18 přináší ten nejlepší zážitek při přehrávání oblíbených videí na PC nebo na domácích kinech. Zajistí vám tím ten nejlepší zážitek při sledování filmu. Je vybaven jedinečnými funkcemi pro sledování oblíbených filmů, hudby nebo fotografií a zajistí vám úchvatný zážitek. Pokud patříte mezi náruživé diváky, kteří se chtějí doma cítit jako v kině, tak PowerDVD Vám přináší ty aktuálně nejlepší světové technologie, které maximalizují využití těch to funkcí vašich 4K a HDR televizí.
 

Novinky, vylepšení a unikátní funkce ve verzi 18!
  
Vylepšeno!
PowerDVD je optimalizován pro přehrávání na nejnovějších televizorech s Ultra HD 4K a HDR. Ať už sledujete filmy na Ultra HD Blu-ray discích, klasicky z DVD nebo na YouTube & Vimeo, PowerDVD vám zajistí vždy ten nejostřejší a nejčistší audiovizuální zážitek.
 
Novinka!
Opravdový Full Screen pro Blu-ray
Sledujte své oblíbené filmy na širokoúhlých televizích bez černých pruhů a jiných rušivých elementů. To znamená, že pokud má váš televizor poměr stran 21:9 (2.35:1), program PowerDVD inteligentně upraví přehrávání tak, aby odpovídaly obrazovce.
 
Vylepšeno!
Zábava online je teď ještě lepší!
Budoucnost online videa je zde - YouTube s 4K a HDR videem. S PowerDVD si můžete užívat online obsah v nejvyšší možné kvalitě a vylepšit obraz a zvuk díky doplňku TrueTheater pro optimalizaci zážitku na Ultra HD televizích.
PowerDVD 
Novinka!
Miniatura náhledu vždy na vrchu
Nezmeškejte jediný moment ze svých oblíbených pořadů a filmů při multitaskingu. Vždy můžete sledovat video s minimalizovaným rozhraním.
 
Unikátní funkce!
Sledování videa offline
S PowerDVD si můžete ukládat online videa do počítače a můžete tak sledovat filmy a pořady offline, kdykoliv se vám zachce!
 
Unikátní funkce!
Vylepšení online videa
Transformujte kvalitu on-line videí na YouTube nebo Vimeo s funkcí TrueTheater. Zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů a pořadů bude na úrovni, kterou jste ještě nezažili.
 PowerDVD
Novinka!
Přehrajte a uložte 360° obsah
Získejte přístup k největší knihovně 360° videí online, připravených pro streamování přímo do vašeho počítače nebo headsetu. Obsah si můžete také uložit a sledovat ho offline později s rozsáhlou podporou VR.
 
Unikátní funkce!
Režim VR pro populární headsety
Ponořte se do virtuální reality, PowerDVD podporuje headset Oculus Rift a HTC Vive. Tím se řadí PowerDVD mezi nejlepší přehrávače médií moderní generace.
 
Novinka!
Podpora 360° videí
Sledujte 360° video ze všech úhlů, a to dokonce i bez headsetu. Dokonalé, pokud sledujete 360° video na menší obrazovce.
PowerDVD 

To musíte mít pro PC a TV!
Se specializovanými režimy pro optimální zábavu na počítačích i na televizorech s velkou obrazovkou disponuje systémem PowerDVD flexibilitou potřebnou pro zajištění pohody při sledování zatímco sedíte kousek od klávesnice nebo na rozkládací pohovce.
 
Vnořte se do opravdové zábavy!
Pokud chcete absolutně ten nejlepší možný obraz a zvuk, je PowerDVD 18 přesně co hledáte! Jedinečné audio-vizuální vylepšení s TrueTheater®, spolu s novým Ultra-realistickým VR zážitkem je určeno přesně pro nejnáročnější diváky, kteří očekávají tu nejlepší a špičkovou zábavu.
 
To nejdůležitější pro domácí kina!
Jeden player vládne všem! Pokud jde o přehrávání všeho možného, PowerDVD 18 je špičkou v oboru, kromě perfektního přehrávání disků, souborů a online videí, nabízí premium audio a bezdrátové přehrávání médií a vytváří tak dokonalé medium centrum.
 
HDR 10 - jasnější, více pronikavé
Vyzkoušejte další velký krok při zkvalitnění obrazu a využijte kvalitní HDR na všech vašich filmech. Nové TrueTheater HDR vylepší standardtní videa na kvalitní HDR, která přinesou jasněší barvy, vylepší kontrast a vytvoří více pronikavé scény.
 
Přehrávání hudby v kino kvalitě
Pro opravdový zážitek z filmu potřebujete výjimečný zvuk. PowerDVD podporuje zvukovou technologii špičkové kvality od předních tvůrců v profesionálním digitálním Dolby a DTS audio. Vychutnejte si tak akustický rozdíl mezi specializovanými multichannel audio formáty, jako jsou FLAC a DSD.
 
Hi-Res & 3D fotografické prezentace
Užijte si foto alba (s podporou RAW snímků) v krásném vysokém rozlišení na vašem PC nebo TV a jednoduše si je přehrajte na PC nebo TV, pouze si je vyberete ve složce, kde je máte umístěné.
 
Sdílení na Facebook, Flickr
Sdílejte své snímky na Facebooku a Flickru přímo z programu PowerDVD 18, ušetříte tak čas i úsilí.


Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Cyberlink Power DVD
Nová licence:

1 148 Kč Cyberlink Power DVD 19 Standard

1 531 Kč Cyberlink Power DVD 19 Pro

1 499 Kč Cyberlink Power DVD 19 Ultra

1 370 Kč Cyberlink Power DVD 18 Ultra + MediaEspresso 7.5

799 Kč Cyberlink Power DVD 18 Standard

1 332 Kč Cyberlink Power DVD 18 Ultra

1 292 Kč Cyberlink Power DVD 17 Ultra + MediaEspresso 7.5 + Screen Recorder

690 Kč Cyberlink Power DVD 17 Standard

849 Kč Cyberlink Power DVD 17 Pro

1 228 Kč Cyberlink Power DVD 17 Ultra + ActionDirector

998 Kč Cyberlink Power DVD 17 Ultra

678 Kč Cyberlink Power DVD 16 Ultra + MediaEspresso 7.5 + Power2Go 10 Platinum

599 Kč Cyberlink Power DVD 16 Ultra

499 Kč Cyberlink Power DVD 16 Pro

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

1 837 Kč Cyberlink Power DVD 19 Pro, upgrade z předchozích verzí

2 295 Kč Cyberlink Power DVD 19 Ultra, upgrade z předchozích verzíZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku