Produkt Počet kusů Cena s DPH

Advanced WMA Workshop

Advanced WMA Workshop je enkodér a dekodér umožňující převod audio formátů WAV, MP3, OGG a audio CD do WMA 9 (Windows Media Audio9). Máte k dispozici mnohá nastavení včetně úpravy bitrate. Advanced WMA Worshop podporuje nejen formát WMA 9, ale také WMA 8.

Podpora CDDB vám umožní získat z nahrávek kompletní informace o nahrávce a autorovi. Díky možnosti editace ID3v2 získaných z MP3 a WMA můžete upravit informace o nahrávkách.

Převod zvukových souborů můžete učinit "masovým", tzn. lze enkódovat větší množství nahrávek naráz. Vzhled programu připomíná Průzkumníka Windows a lze si tak na jeho ovládání lehce zvyknout.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku