Produkt Počet kusů Cena s DPH

Audio CD Ripper Pro

Audio CD Ripper Pro nabízí téměř neomezené možnosti převodu formátů z hudebních cédéček. Program je přímo určen pro jejich převod do MP3, WAV nebo OGG (Ogg Vorbis). Audio CD Ripper Pro dokáže automaticky zjistit informace o disku (umělec, album, žánr, názvy skladeb) z dostupných databází.

Mezi velice dobré a podle mých zkušeností poměrně originální funkce patří možnost definovat si počáteční a konečnou pozici pro převod. Program umožňuje také správu ID3v1/ID3v2 tagů, stejně jako tvorbu M3U seznamů.

Intuitivní uživatelské rozhraní je založeno na několika jednoduchých tlačítkách, která umožňují nejen přímý převod do zvoleného formátu.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku