Produkt Počet kusů Cena s DPH

PPT To Flash Studio

PPT To Flash Studio Professional vám umožní převod PowerPoint prezentací do formátu Flash a to včetně všech efektů a zvuků.

Na výběr máte mezi dvěma různými styly prohlížeče. K prezentaci můžete přidat přechodové efekty, vložit podpis autora či logo společnosti pokud to již původní formát neobsahoval.

Pomocí Flash editoru můžete přidat i další objekty a hlasový doprovod. Díky Flash editoru můžete vytvořit interaktivní dotazníky, které vyžadují odpověď, nebo zásah uživatele.

Výsledný produkt může být publikován jako .swf soubor či spustitelný EXE soubor. Tyto soubory pak mohou být nahrány na FTP server, nebo je můžete vypálit na DVD/CD s upravitelnou úvodní obrazovkou.

Díky této aplikaci nebudete potřebovat žádný další program pro spuštění prezentace.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku