Produkt Počet kusů Cena s DPH

DV Mixer Pro

DV Mixer Pro je aplikace pro mixování digitálního streamovaného videa. Můžete tak do videa vkládat v reálném čase logo, či titulky a používat různé přechody. Program zvládá příjem až z 5 zdrojů videa. Nemusí být všechno streamované, lze vybrat analogová zařízení připojená k určitému hw, případně soubory na disku či síti.

Program si poradí s různými vstupními formáty, jako jsou Windows Media Video (ASF), Real Media, AVI, Quick time a MPEG1 & 2 soubory. Z programu lze získat video ve formátu WMV (ASF), RM, Quick time a MPEG4. To vše s různými aplikovanými efekty, přechody, titulky atd.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku