Produkt Počet kusů Cena s DPH
6. 8. 2018
archiv novinek

5 GB prostoru zdarma pro "Zoneráky"

Zoner Software spustil novou službu - jmenuje se Zoner Photo Cloud. Ta je především pro uživatele aktuální verze programu Zoner. Tedy Photo Studio X. Uživatelé mají nyní nově možnost ukládat fotografie do cloudového úložiště. Tuto možnost nainstalujete společně s letní aktualizací programu.

 
Zoner Photo Cloud je navržen speciálně pro práci s fotkami, ale nahrávat na něj lze libovolné typy souborů. V praxi znamená, že můžete upravovat a ukládat raw soubory, na úložiště také můžete nahrávat videa, dokumenty či audionahrávky. Cloud využívá dočasnou pamět (cache) a stahuje jen to, co je potřeba (například náhled nebo popis). Výsledkem je, pohodlnější práce s fotkami. Přijde Vám to, jako kdyby byly uloženy na místním disku.
Zoner Photo Cloud není nástrojem pro hromadné sdílení fotoarchivu a nekříží se tak s online galerií Zonerama. Složky v cloudu lze ale snadno sdílet s dalšími uživateli ZPS X. Je tu dokonce ochrana proti náhodnému smazání. A to v podobě integrovaného koše. Ten uchovává odstraněná data po dobu 30 dní od jejich smazání.

Základní tarif s kapacitou 5 GB dostane každý předplatitel  ZPS X zdarma bez časového omezení. Za tarify s vyšší kapacitou se připlácí a lze je zakoupit přímo z prostředí Zoner Photo Studia X. 
 
chci zoner - zoner akce 
 Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku