Produkt Počet kusů Cena s DPH
22. 3. 2021
archiv novinek

Objevte novinky v CorelDRAW 2021!

Rok se s rokem sešel a Corel přichází s novinkami CorelDRAW. Minulý rok představil 3 edice a pokračuje v jejich vylešování. Jednalo se o plnou verzi CorelDRAW Graphics Suite 2021 pro Windows  CorelDRAW Graphics Suite 2021 pro Mac a o edice EssentialsStandardPojďme spolu objevit jaké novinky a vylepšení si pro nás v Corelu přiravili. 

 

CorelDRAW® Essentials 2021 polouží dobře začínajícím grafickým návrhářům. Sada návrhářských nástrojů je spíš pro domácí grafické projektyEssentials je považován za intuitivní softare pro vektorové ilustrace a úpravu fotografií. Snadno a rychle vytvoříte pozvánky, přání, obrázky pro sociální média a cokoli, co vám přijde na mysl. 

CorelDRAW® Standard 2021 je sadou pro tvorbu grafických návrhů pro nadšence a malé firmy, můžete navrhnout vše, co si vysníte. Se spolehlivými nástroji pro ilustrace, sazbu a úpravu fotografií můžete vytvářet cokoli - od pohlednic a fotografických knih až po reklamy a webovou grafiku. Sada je plná užitečných videokurzů, ukázkových souborů a dalších výukových nástrojů - vše, co potřebujete k úspěchu, je na dosah ruky. Objevte kvalitní kreativní obsah, jako jsou kliparty a písma, a více než 50 profesionálně navržených šablon pro vytváření plakátů, letáků, karet a mnoho dalšího. Se sadou CorelDRAW Standard budete na své výsledky hrdí.
 

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021  zjednodušuje návrhářům složité pracovní postupy a poskytuje jim naprostou kontrolu při tvorbě jejich nejlepších prací – ve Windows, na Macu, webu a mobilních zařízeníchS ohledem na neustále se měnící pracoviště je nyní aplikace CorelDRAW.app™ optimalizována i pro dotykové ovládání a nově dostupná pro iPad, což profesionálním grafikům umožňuje předvést svou kreativitu odkudkoli a prakticky na jakémkoli zařízení. Graphics Suite nabízí nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu a typografii, úpravy fotografií.

CorelDRAW Graphics Suite 2021 Enterprise  je profesionální řešení grafického designu pro týmy a podnikyEnteprise nabízí možnost využití obou platforem Windows MacOS, plus výkonou aplikaci CorelDRAW.app ™ pro web. Graphics Suite nabízí nástroje pro spolupráci při pracovních postupech a profesionální tiskové výstupy, pro maximální vektorové ilustrace, sazbu, úpravy fotografií a typografii. Novinkou, kterou jistě ocení firemní zákazníci je integrace s Microsoft TeamsFiremní zákazníci mohou zobrazovat a upravovat soubory návrhu v aplikaci CorelDRAW.app pro Teams. Aplikace umožňuje přihlášení ke korporátnímu účtu Microsoft 365 a vytváření nových návrhů a spolupráci na kontrole návrhů se členy týmu přímo v rámci kanálů Teams. Jaké jsou výhody když bude budete mít aktivní podporu CorelSure Maintenance:
 
 • Okamžité aktualizace: 
 • Zaručený okamžitý přístup k budoucí verzi CorelDRAW. S aktivním plánem budete také mít možnost používat nejnovější a předchozí verzi softwaru, což vám umožní postupnou migraci.
 • Používání na více platformách: 
 • Program CorelSure pokrývá nasazení sady CorelDRAW Graphics Suite pro Windows a CorelDRAW Graphics Suite pro Mac napříč vaší organizací bez dalších nákladů.
 • Slevy a ochrana cen: 
 • S licencí CorelDRAW pro firmy jsou k dispozici slevy kumulativní licencí, takže vaše organizace dosáhne na další úspory, pokud později přidá další licence.
 • Centralizované ovládání a kompatibilita: 
 • Program CorelSure vám nabízí kontrolu nad aktivitami a distribucí softwaru. IT správce má flexibilitu poskytovat, sledovat a nasazovat software v závislosti na požadavcích zabezpečení vaší organizace a navíc můžete pomocí jediného klíče nainstalovat více kopií, což umožňuje plynulejší, rychlejší a centralizované nasazení.
 • Globální licencování a jazyková podpora: 
 • Program CorelSure vaší společnosti usnadňuje odpovídat na požadavky globálního trhu a pracovní síly. Můžete si vyžádat libovolný dostupný jazyk (je k dispozici až 15 jazyků*) a výhody CorelSure budou rozšířeny na všechny získané licence během období krytí bez dodatečných nákladů.
 • Virtualizace platformy: 
 • S pomocí běžných technologií virtualizace produkty CorelDRAW podporují virtualizaci počítačů jako součást programu CorelSure Maintenance. To vám nabízí další flexibilitu při implementaci.
 • Rychlá spouštěcí příručka pro větší nasazení: 
 • Pro větší nasazení nad 10 počítačů získáte oddaný tým, který vás provede krok za krokem procesem spuštění, nastavení a zahájení práce. 
 
S aplikací CorelDRAW app. je vše o spolupráci!
 
 • Vylepšené a zjednodušené pracovní postupy umožňují odesílání práce ke kontrole, získání zpětné vazby a schválení efektivním a plynulým způsobem.
 • Návrháři mohou použít funkci spolupráce na úpravách dynamického textu k zachování určitých vlastností (například písma, velikosti, barvy a umístění textového prvku) 
 • a zároveň umožňuje přispěvatelům implementovat finální kopii bez ohrožení integrity návrhu.
 • Když je čas na kontrolu, zainteresované osoby mohou použít širokou škálu nástrojů pro přidávání komentářů a poznámek v aplikaci CorelDRAW.app, zatímco návrháři mohou mít o všem přehled s komentáři v reálném čase v aplikaci CorelDRAW 2021.

 

 Podívejte se na porovnání CorelDRAW Essentials, Standard a Graphic Suite 2021    

 

DŮLEŽITÉ! Funkce pro spolupráci CorelDRAW.app jsou k dispozici pouze prostřednictvím:
 1. předplatného sady CorelDRAW Graphics Suite, 
 2. licence Enterprise včetně podpory nebo licence s podporou CorelSure Maintenance  
 3. nebo za příplatek pro zákazníky s trvalou licencí.

 

Novinky a vylepšení  v CorelDRAW Graphics Suite 2021: 

 
Flexibilní návrhářská plocha: 

NOVINKA! Zobrazení více stránek: Umožňuje zobrazovat, spravovat a upravovat všechny digitální prvky projektu v jediném zobrazení. Lze přesouvat a kopírovat objekty mezi stránkami, porovnávat návrhy vedle sebe a volně posouvat a organizovat stránky.

NOVINKA! Ukotvitelný panel / inspektor Stránky: Zobrazuje všechny stránky návrhu v novém zobrazení mřížky miniatur, které usnadňuje správu a řazení stránek. Umožňuje procházet projekt, přidávat, odstraňovat a přejmenovávat stránky a jediným kliknutím přepínat režimy mezi zobrazením jedné stránky a novým zobrazením více stránek.

NOVINKA! Export více prvků: S flexibilními možnostmi výstupu stránek a objektů šetří čas, a navíc umožňuje vytvořit přizpůsobený seznam prvků pro export jediným kliknutím. Umožňuje exportovat stejný prvek návrhu v různých velikostech, rozlišeních a formátech najednou, což je ideální pro návrhy webových a mobilních aplikací, nebo snadno exportovat několik položek s použitím identického nastavení. Umožňuje odesílat stránky nebo objekty do různých standardních formátů, včetně PDF. 
 
Pozn: Nová funkce zobrazení více stránek. 
 
Pokročilé funkce pro ilustrace a inovativní nástroje pro jednodušší práci:

NOVINKA! Kreslení v perspektivě: Umožňuje kreslit objekty nebo ilustrované scény v perspektivě rychleji a snadněji. K výběru nabízí jednoúběžníkovou, dvouúběžníkovou nebo trojúběžníkovou perspektivu, nakreslit nebo přidat existující skupinu objektů na sdílené rovině perspektivy a volně přesouvat a upravovat objekty bez ztráty perspektivyVideo ZDE:

 VYLEPŠENÍ! Vodicí linky a nová funkce Chytat sebe sama: Umožňuje spravovat vlastní vodicí linky a přepínat pohledy z globálního měřítka na rozměry stránky jediným kliknutím. S funkcí Chytat sebe sama navíc lze rychle a přesně přesouvat a transformovat prvky návrhu s novou možností vypínat a zapínat přichytávání.  

 
Pozn.: Nová funkce kreslení v perspektivě

Progresivní úpravy fotografií v aplikaci Corel PHOTO-PAINT™ 2021:
 
NOVINKA! Ukotvitelný panel / inspektor Úprav: Zpřístupňuje nejdůležitější a často používané filtry, což umožňuje pracovat rychle, nedestruktivně, v reálném čase a v kontextu. Umožňuje rychle izolovat objekty a oblasti v rámci obrázků s pomocí nového režimu lokálních úprav. Navíc lze uložit nastavení pro další použití a přizpůsobit oblíbené filtry pro okamžité zahájení práce.  

 

NOVINKA! Nahradit barvy: Nástroj Nahradit barvy je k dispozici na novém ukotvitelném panelu / inspektoru Úprav a umožňuje provádět cílené a čisté úpravy odstínu, sytosti a jasu obrázku. S tímto novým pracovním postupem pro úpravu barev mohou návrháři dosáhnout přirozenějších výsledků při úpravě fotografií v rekordním čase. 

NOVINKA! Podpora HEIF: Umožňuje využít fotografie pořízené na telefonech iPhone s podporou souborů HEIF (High Efficiency Image File) v obou aplikacích Corel PHOTO-PAINT a CorelDRAW 2021.
 
Pozn.: Vylepšené nahrazování barev. 

 

Podpora napříč platformami pro Windows, Mac, web, iPad a další mobilní zařízení:

NOVINKA! Nativní podpora pro Apple silicon: Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 pro Mac je navržena tak, aby mohla využívat výhod výjimečného výkonu čipu Apple M1. Nabídky, okna a zobrazení, pole a popisky, tlačítka a další prvky uživatelského rozhraní navíc odrážejí to nejnovější v systému macOS Big Sur. 
 
NOVINKA! Aplikace CorelDRAW.app optimalizovaná pro dotykové ovládání: S novým uživatelským prostředím optimalizovaným pro dotykové ovládání posouvá webová aplikace CorelDRAW.app hranice možného na mobilních zařízeních a tabletech.
 
NOVINKA! CorelDRAW.app pro iPad: Nová aplikace pro iPad usnadňuje tvorbu návrhů na cestách a umožňuje kontrolovat sdílené soubory návrhů a přidávat k nim poznámky, ať už jste kdekoli.
 
NOVINKA! Výkon pro zobrazení ve Windows 10: Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 je optimalizována tak, aby plně využívala grafický procesor (GPU) systému Windows a nabízela až 14,6krát plynulejší posouvání a 4,4krát plynulejší přibližování.

 

Spolupráce nové generace:

NOVINKA! Dashboard: Panel dashboard v aplikacích CorelDRAW® 2021 a CorelDRAW.app funguje jako centrum spolupráce, obsahuje všechny soubory návrhu v cloudu a po jediném kliknutí zobrazí náhled, počet členů týmu a komentářů a stav projektu. Umožňuje sdílet návrhy přímo z aplikace CorelDRAW 2021 bez nutnosti otevírání jednotlivých souborů.

NOVINKA! Živé komentáře: Recenzenti a schvalovatelé nyní mohou přidávat komentáře a poznámky k dokumentu v aplikaci CorelDRAW.app a zpětná vazba se okamžitě zobrazí v pracovním souboru autora návrhu v aplikaci CorelDRAW 2021 v systému Windows nebo Mac. Sdílení poznámek a komentářů v reálném čase eliminuje prodlevy a zrychluje proces schvalování. 

 

Pozn.: Recenzenti a schvalovatelé nyní mohou přidávat komentáře a poznámky k dokumentu v aplikaci CorelDRAW.app

 
Klíčové funkce:

 

 • Vektorové ilustrace
S robustní sadou nástrojů pro kreslení pro profesionální návrhymůžete vytvářet křivky a převádět základní linky a tvary na komplexní umělecká díla. S nástroji, jako jsou Kontura, Obálka, Síťová výplň, Dynamika a další, můžete přidatkreativní efekty.
 
 • Sazba 
Najdete zde všechny nástroje, které potřebujete k vytváření stránkového zlomu pro brožury, vícestránkové dokumenty a další. Přepínejte mezi úpravami jedné a více stránek, což vám nabízí možnost pracovat tak, jak chcete.
 
 • Úpravy fotografií 
S výkonnými nástroji pro úpravu fotografií na základě vrstev v aplikaci Corel PHOTO-PAINT můžete přizpůsobit barvy a tóny, odebrat nedokonalosti, opravit perspektivu a mnoho dalšího. S využitím umělé inteligence můžete vylepšit velikost a kvalitu obrázků a použít AfterShot™ 3 HDR k vytvoření ohromujících fotografií HDR z obrázků RAW.
 
 • Typografie
S kompletní sadou typografických nástrojů můžete k textu přidávat efekty jako bloky stínu a kontury, interaktivně ladit písma, přizpůsobit text osnově a mnoho dalšího.
 
 • Nástroje pro webovou grafiku
Vytvořte poutavý webový obsah s kolekcí nástrojů a předvoleb webové grafiky. Díky sadě na pixel přesných nástrojů máte jistotu, že veškerá exportovaná grafika pro web bude mít ostré okraje.
 • Profesionální tiskový výstup
Užijte si naprostou kontrolu nad výstupem na všech typech médií s pokročilými možnostmi tisku, díky kterým je aplikace CorelDRAW o krok před konkurencí. S výkonným modulem správy barev si máte jistotu, že před tiskem budou vaše barvy přesné.
 
Zdroj: www.coreldraw.com Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku