Produkt Počet kusů Cena s DPH
28. 1. 2019
archiv novinek

Chraňte a zálohujte své licence

Recover Keys je jednoduchá a komplexí aplikace pro Windows. Je navržena k ochraně aktivačních klíčů pro software klíče/licence, které jsou nainstalovány na lokálním nebo vzdáleném počítači v síti. Uživatele má ochránit v případě selhání systému nebo pevného disku. Ztráta aktivačních klíčů je časově náročná a drahá zkušenost. V takovém případě je potřeba kontaktovat vývojáře/prodejce každého programu a v některém případě bude zapotřebí dokonce koupit licenci znova! 

Máme pro Vás řešení!

Nabízíme Vám ochranu a zálohu Vašich licencí! Recover Keys rychle analyzuje systém a nabízí zálohu pro více než 8000+ softwarovým programům a vytvoří seznam aktivačních klíčů pro jednotlivé software. Poté stačí pouze uložit, zálohovat, tisknout nebo exportovat (Word, Excel, PDF, HTML, CSV, XML) informace o licencích. Vzhledem k přívětivému rozhraní a možnostem využijí Recover Keys jak IT odborníci, tak nezkušení uživatelé. 

 

 

Hlavní vlastnosti programu:

Vyhledávejte licence

Provádějte obnovu produktových klíčů/licence v programech Windows, Office, Adobe produktech a více než 8000 + dalších programů

Zálohujte aktivační klíče

Bezpečně ukládejte Vaše produktové klíče do textového souboru, Word, Excel, PDF, HTML, CSV, XML nebo jednoduše vytiskněte.

Skenujte další Windows nebo HDD

Skenujte licence v dalším operačním systému Windows nebo jiný HDD (bootovací či nikoliv)

Skenujte vzdálené počítače

Skenujte licence také na vzdáleném počítači v síti.

Skenujte několik počítačů najednou (pouze verze Premier/Enterprise)

Zadejte název počítače nebo jeho IP adresu, uživatelské jméno a heslo v dialogovém okně "SCAN vzdálený počítač" a skenujte další PC v síti.

Obnovujte klíče z příkazového řádku (pouze Enterprise verze)

Recover Keys může být také spuštěn z příkazového řádku. Tato funkce je užitečná, pokud potřebujete psát vlastní skripty nebo integrovat Recover keys do do vašeho systému.

Portable version (pouze Enterprise verze)

Naintalujte na USB - ocení především správci IT, kteří spravují několik sítí z různých PC  

 

 

 Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku