Produkt Počet kusů Cena s DPH
1. 10. 2018
archiv novinek

Vyšlo nové Nero 2019!

Nero Platinum 2019 Suite je spolehlivý průvodce vašim digitálním životem. Ať už doma nebo na cestách. S Nero Platinum 2019 můžete spolehlivě spravovat váš každodenní digitální život, a nyní s úplně novými funkcemi!  

 

 nero2019

Novinky ve verzi 2019:

  • Optimalizovaný Nero Quick Start
  • Zburusu nová aplikace Drive Span
  • DuplicateManager
  • Vylepšená mediální knihovna
  • Organizuje, přehrá a streamu všechny vaše osobní soubory
  • Funkce 1-Click Video Story
  • Záloha na OneDrive nebo GoogleDrive

IMPORTUJTE, TVOŘTE A UPRAVUJTE

Využijte svůj kreativní potenciál! Program pro úpravu videa vám nabízí velice jednoduché ovládání a ty nejlepší výsledky. Upoutejte své publikum za pomoci expresní nebo pokročilé úpravy videa s až 800 efekty a novými filmovými šablonami.

VYPALUJTE, KOPÍRUJTE A ARCHIVUJTE 

Užívejte si intuitivní ovládání s novým Nero QuickStart, který vás seznámí se sadou nero Platinum a ukáže vám nejdůležitější funkce. Díky osvědčené technologii Nero – audio CD, DVD nebo Blu-rax disky můžete dlohodobě zkopírovat a vypálit vaše fotky, videa, hudbu a data. SecurDisk 4.0 vám poskytne maximální ochranu heslem a 256bitovým šifrováním! 

ORGANIZUJTE, PŘEHRÁVEJTE A STREAMUJTE

Mějte vše pod kontrolou díky aplikaci Media Center v Nero MediaHome. Tato aplikace usnadňuje uspořádání, přehrávání a vkládání hudby, videí, fotografií a filmů do vašich projektů. Přehrajete téměř cokoliv. Ať už se jedná o video-DVD, hudební CD, hudební soubory, fotky, slide show, videa, filmy nebo televizní pořady, dokonce i 360-stupňové obrázky, to vše za pomoci Nero 360 VR Playeru! 

RIPUJTE A KONVERTUJTE

Importujte všechny formáty, včetně vysoce kvalitního formátu HEVC (H.256), a překonvertujte je do téměř jakéhokoliv formátu, který potřebujete. Díky konverzi jedním kliknutím můžete poslat audio CD rovnou do vašeho mobilního telefonu. Nero automaticky zajistí nejjednodušší konverzi s nejlepší kvalitou zvuku.

ZABEZPEČTE, ŠIFRUJTE A KOMPRIMUJTE

Zálohujte svá média a chraňte své vzpomínky díky integrovanému Nero BackItUp. Nero BackItUp Ppůběžně zálohuje data, toznamená, že neustále chrání nová data i v případě aktualizací.

STREAMUJTE A STAHUJTE

Objevte nové písničky díky 100 000 online rádiím, koncertům, hudebním videím a fanouškovskému obsahu. Music Recorder nahrává hudbu bez DRM ochrany u MP3 soborů a můžete je tak kopírovat do mobilních zařízení. 

 Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku