Produkt Počet kusů Cena s DPH
20. 8. 2018
archiv novinek

Za 18 měsíců končí Windows 7

Už to víte? Pozor - 14. ledna 2020 Microsoft ukončí rozšířenou podporu Windows 7.

Co to znamená?

To znamená, že doposud nejúspěšnější desktopový operační systém historie se odporoučí do propadliště dějin. Vlastně půjde ve stopách Windows XP. Ukončením podpory se rozumí, že Microsoft přestane vydávat především tzv. "bezpečnostní záplaty".  Ty jsou v dnešní době permanentních útoků na počítačové sítě naprosto klíčové. Tržní podíl operačního systému Windows 7 je v současné době obrovský a tak lze předpokládat, že jejich skon může být o nějakou dobu odložen. Podobně, jako tomu bylo u velice oblíbených Windows XP. 

Ovšem už dnes se firma Microsoft snaží přesvědčit jak běžné uživatele, tak zejména ty z podniků, že čas Sedmiček se už opravdu nachýlil. Připravte se tedy na to, že brzy nadejde doba, kdy bude třeba se s W 7 rozloučit a zvolit novější verzi. Například Windows 10. 

 

 Chci windows 10 

 Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku