Produkt Počet kusů Cena s DPH

Windows 7 Professional CZ OEM GGK

Nový Windows 7 byl navržen a přizpůsoben podle přání uživatelů. Přání byla, aby bylo používání počítače jednoduché, rychlejší, snáze ovladatelné a aby pracoval tak, jak chcete.

Bylo provedeno stovky základních vylepšení a také několik takových, o kterých se vám možná ani nezdálo.

Windows 7 můžete zakoupit ve 3 variantách: Pro porovnání klikněte!

  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Ultimate

Bez ohledu na to, jaký systém zvolíte, operační systém Windows 7 je připraven. Všechny plné verze a GGK verze systému Windows 7 zahrnují 32 i 64bitový software. U klasických OEM verzí je vždy nutné zvolit příslušnou variantu.

Windows 7 je jednoduchý, rychlý a poutavý. Lepší způsoby vyhledávání a správy souborů, jako jsou Seznamy odkazů a vylepšené náhledy na hlavním panelu vás pomohou rychle provést každodenními úkoly. Systém Windows 7 je určen pro rychlejší a spolehlivější výkon, takže počítač funguje požadovaným způsobem. Díky 64bitové podpoře můžete využít úplných výhod nejnovějších výkonných počítačů. A vynikající funkce jako Domácí skupina, Windows Media Center a Windows Touch umožňují nové akce.

Systém Windows 7 Professional

Díky systému Windows 7 Professional vám na cestě k úspěchu stojí méně překážek. V režimu Windows XP Mode můžete používat řadu programů produktivity systému Windows XP Mode a snadno obnovovat data pomocí automatického zálohování v domácí nebo firemní síti. Můžete se také snadno a bezpečněji připojovat k firemním sítím pomocí funkce Připojení k doméně. Díky všem vynikajícím funkcím zábavy je systém Windows 7 Professional vynikající volbou pro domácnosti i firmy. Nejjednodušší dosud vydaný systém Windows - usnadněte si práci v počítači pomocí nových funkcí navigace, jako je Aero Shake, Seznamy odkazů a Přichytit, přizpůsobte systém Windows změnou motivů a programů na hlavním panelu, snadné připojení k síti (se serverem nebo bez), zálohujte celý systém v síti. Windows 7 jsou rychlejší a flexibilnější - služba Windows XP Mode poskytuje vaší firmě potřebnou flexibilitu, Windows 7 zajišťuje rychlejší přechod a obnovení z režimu spánku, Windows 7 plně využívá výhody 64-bitového počítačového hardwaru a paměti.

Verze GGK:

Speciální edice, kterou je možné zakoupit bez hardware. Licenci GGK je možné použít i na stávající počítač! Licence je po instalaci nepřenosná na další počítač.
Windows legalizační sada obsahuje instalační DVD, smlouvu EULA a Certifikát pravosti (COA štítek). Uživatel musí nalepit štítek Certifikát pravosti na počítač (u stolního počítače na boční stranu skříně počítače, u notebooku na spodní stranu). Legalizační sada je nepřenosná a vázána na HW, s kterým byla poprvé aktivována a na kterém je nalepen Certifikát pravosti. Na tento produkt je poskytována podpora ze strany Microsoftu.

Systémové požadavky  

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku