Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo UnInstaller 7

Dopřejte svému počítači tu nejlepší péči a pořiďte si komplexní optimalizační balíček hodnotě téměř 1500,- za pouhých 799,-! Mějte nad vším kontrolu a předcházejte nepříjemným problémům jako je selhání systému, ztráta dat nebo pomalý systém. Optimalizační balíček Ashampoo se o vše postará za vás!  

Typ licence: nová licence
Lokalizace: česká, slovenská
Platforma: Windows
Dodání: elektronicky (dodání e-mailem)

Ashampoo UnInstaller 7 - odstraní nežádoucí programy do posledního bajtu! Usnadňuje instalaci, testování a odinstalování aplikací. Nežádoucí software, rozšíření prohlížeče a toolbary odstraníte jen několika kliknutími! Nikdy předtím nebylo odstraňování zbytkového softwaru tak rozsáhlé, ale zároveň jednoduché. Odstraní i starší aplikace díky důkladnému čištění. 


Klíčové vlastnosti:
  • Odstranění škodlivých nebo podezřelých toolbarů a webových rozšíření
  • Efektivní údržba systému pomocí praktických nástrojů
  • Zobrazení skrytých pluginů v prohlížeči
  • Hloubkové čištění zbytkových souborů
  • Jednoduchá odinstalace několika programů najednou
  • Filtry pro maximální přehlednost a rychlé akce 
Ashampoo UnInstaller
 
Odinstalujte beze zbytku
Systém Windows maže pouze to, co výchozí aplikace označí jako odstranitelné – a to je velmi málo! Zbytkové soubory, registry a neplatné odkazy v počítači často zůstávají po klasické odinstalaci. Ty často způsobují chyby nebo zpomalení systému. Díky sofistikovanému vyhledávacímu a čistícímu mechanismu Ashampoo UnInstaller 7 vyhledává a eliminuje zbytky software do posledního bytu.
 
Rychlejší a bezpečnější prohlížení webu
Nebezpečné, nežádoucí a škodlivé pluginy jsou přítomny v milionech prohlížečů. Ačkoliv se tváří jako zdánlivě užitečné doplňky, Ashampoo UnInstaller 7 je všechny najde. Vysleduje rozšíření, která zůstávají v prohlížeči skrytá, zkontroluje je podle zabudovaného hodnotícího systému, a podle potřeby se jich zbaví.
 
Mějte plnou kontrolu nad aplikacemi ve Windows
Téměř každá aplikace systému Windows je dodávána s různými dalšími aplikacemi, které jsou často skryty a nejsou snadno odstranitelné. Díky Ashampoo UnInstaller 7 se těchto aplikací jednoduše zbavíte.
 
Monitorování instalace s důkladným čištěním
Ashampoo UnInstaller 7 vytváří protokoly, které kompletně dokumentují průběh instalace a zajistí tak, že je pak případná odinstalace kompletní a beze zbytku. I instalace, u kterých nebyl vytvořen protokol, mohou být účinně odstraněny díky inteligentnímu mechanismu mazání. 

Systémové požadavky
Windows: 10/8.1/8/7
Připojení k internetu: vyžadováno pro aktivaci a ověření licence. Licence je ověřována opakovaně v pravidelných intervalech.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo UnInstaller
Nová licence:

359 Kč Ashampoo UnInstaller 6

198 Kč Ashampoo UnInstaller 8Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku