Produkt Počet kusů Cena s DPH

Iobit Advanced SystemCare 12 PRO - exkluzivní optimalizační balíček

Typ licence: nová licence (optimalizační balíček) na 1 rok
Počet licencovaných zařízení
Advanced System Care: 3 PC
UnInstaller: 1 PC
Smart Defrag: 1 PC
Protected Folder: 1 PC 
Dodání: elektronicky (e-mail)
Aplikace jsou v čestině!

Tato optimalizační sada za bezkonkureční cenu, Vám umožní na Vašem PC - zvyšovat výkon, opravovat registr, odstranit bezpečně nepotřebný software, účinně defragmentovat a zároveň chránit Vaše soukromí!
 

Obsažené aplikace:

Advanced SystemCare PRO poskytuje „vše v jednom“ pro Vaše PC. Advanced SystemCare PRO zahrnuje odstranění škodlivého softwaru, opravy registru, ochranu soukromí, zvýšení výkonu a vyčištění systému. Zároveň disponuje nejmodernější technologií Anti-Tracking a Internet Boost.


IObit Uninstaller Pro je aplikace, která z Vašeho počítače snadno a rychle odinstaluje nepotřebné programy a pluginy internetových prohlížečů. IObit Uninstaller Pro zvládne odstranit i ty položky, na které jsou krátké ostatní vestvavné nástroje ve Windows - například "Přidat nebo odebrat programy".


Smart Defrag PRO - je známo, že velké množství fragmentů na pevném disku je jednou z příčin pomalého načítání dat. Smart Defrag je užitečný nástroj, který umožňuje velmi rychlou a účinnou defragmentaci Vašeho pevného disku. Tím zvýší rychlost načítání souborů a postará se také o opětovné navýšení výkonu disku. Smart Defrag pracuje automaticky a tiše na pozadí Vašeho počítače. Pokud hledáte nástroj, který zvládne udržet maximální rychlost pevného disku, pak je Smart Defrag PRO tím pravým pro Vás.


Protected Folder je navržen tak, aby chránil heslem Vaše složky a soubory před nechtěným objevením, upravením nebo smazáním jiným uživatelem. Protected Folder funguje jako bezpečnostní schránka. Stačí do ní přetáhnout složky nebo soubory, které chcete skrýt nebo ochránit. V tuto chvíli si můžete být jistí, že jsou Vaše data v bezpečí. Přesvědčte se i Vy, že Protected Folder je ideálním nástrojem, který 100% ochrání Vaše soukromí a zároveň Vám pomůže předejít krádeži nebo ztrátě dat.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/8/7/Vista

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Iobit Advanced SystemCare
Nová licence:

599 Kč Iobit Advanced SystemCare 13 PRO - exkluzivní optimalizační balíček

398 Kč Iobit Advanced SystemCare 13 PRO, 1 PC, 1 rok

499 Kč Iobit Advanced SystemCare 13 PRO, 3 PC, 1 rok

623 Kč Iobit Advanced SystemCare Ultimate 13, 3 PC, 1 rok

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

249 Kč Iobit Advanced SystemCare 13 PRO, 1 PC, prodloužení na 1 rok

348 Kč Iobit Advanced SystemCare 13 PRO, 3 PC, prodloužení na 1 rok

415 Kč Iobit Advanced SystemCare Ultimate 13, 3 PC, 1 rok prodlouženíZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku