Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo WinOptimizer 16

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká, slovenská
Platforma: Windows

Ashampoo WinOptimizer 16 - dokonce i moderní systémy se časem zpomalují nebo se v nich vyskytuje více chyb. Začnou být přeplněny nevyžádanými soubory a podobně. Zejména Windows 10 shromažďuje více dat, než je žádoucí. Ashampoo WinOptimizer 16 se o všechny tyto problémy postará – rychle a efektivně. Nepotřebujete žádné speciální znalosti ani mnoho času a váš počítač bude v mžiku zase jako nový! WinOptimizer vám pomůže využít váš počítač na maximum – ochrání, vyčistí a optimalizuje vaše zařízení a zaručí tak maximální výkon!


Ashampoo WinOptimizer 16
 
 

Výkonná úvodní stránka
Ashampoo WinOptimizer 16 - umožňuje analyzovat a opravit 8 běžných problémů rovnou z úvodní stránky. Uvolněte velké množství volného místa, vyčistěte registry, snižte množství programů, které se automaticky spouští při startu systému, zvyšte úroveň zabezpečení a vytvořte tak čistý, bezpečný a bezchybný systém. 
 
Úspora energie bez poklesu výkonu
Moderní počítače nabízejí vysokou úroveň výkonu, která jde ruku v ruce s vysokou spotřebou energie – i když to není vždy zapotřebí! Všimnete si toho nejen při používání notebooku na cestách, ale také při obdržení účtů za elektřinu. Nová funkce Energy-Manager přizpůsobuje nastavení napájení systému Windows podle vašich potřeb. Špičková schémata napájení vám ušetří peníze a výrazně prodlouží životnost baterie. 
 
 
 
Už žádná nežádoucí rozšíření do prohlížečů
Všichni známe ty otravné toolbary, které se vplíží do vašeho prohlížeče. Tato rozšíření často zpomalují váš prohlížeč a mohou ohrozit i vaše soukromí. Browser Extension Manager tyto toolbary beze všeho zastaví. Zobrazí všechna nainstalovaná rozšíření spolu s možností je okamžitě v případě potřeby smazat. Vy rozhodnete, která rozšíření si necháte a která odinstalujete.
 
Maximální zabezpečení a soukromí
Systém Windows shromažďuje velké množství dat a občas udělá špatné rozhodnutí ohledně zabezpečení. Nástroj Win10 Privacy Control a Antispy vám znovu zaručí kontrolu nad systémem. Vy si určíte, která hesla se budou ukládat, které fotky odesílat nebo které je lepší zachovat úplně v soukromí. 
 
 
 
Optimalizace jedním kliknutím
Optimalizace na 1 klik je nyní tak populární, protože se postaráte o několik problémů najednou. Tři výkonné moduly čistí váš systém do hloubky. Internet Cleaner eliminuje stopy procházení na internetu. Drive Cleaner odstraňuje zbytečné soubory a obnovuje volné místo na disku. Registry Cleaner odstraňuje neplatné položky registru a zlepšuje tak výkon počítače.
 
Monitoring systému
S Ashampoo WinOptimizer 16 vždy víte, co se právě děje ve vašem PC. Například budete automaticky upozorněni, pokud se zhorší stav disku ještě předtím, než dojde k jeho selhání. Snadno také zjistíte problémy s výkonem a potenciální chyby. Pokud potřebujete detaily ohledně využitého místa na disku, o nainstalované hardware nebo o procesech běžících na pozadí, tak je najdete právě zde!

Systémové požadavky:
Windows: 10/8/8.1/7
Připojení k internetu pro aktivaci programu.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo WinOptimizer
Nová licence:

348 Kč Ashampoo WinOptimizer 17

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

259 Kč Ashampoo WinOptimizer 17, upgradeZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku