Produkt Počet kusů Cena s DPH

CCleaner Business Edition, licence na 1 rok

Typ licence: nová licence na 1 rok
Počet licencovaných zařízení: 1
Dodání: elektronicky (e-mail)


CCleaner Business Edition je nákladově efektivní způsob, jak zajistit, aby koncové body běžely jako nové, jak ochránit podnikání před narušením a zajišťuje, že zaměstnanci mohou pracovat rychle. CCleaner Business Edition vyčistí koncový bod pod jednu minutu, takže nikoho nezdržuje. 
Patentovaná technologie produktu CCleaner vám zaručí zdravější a optimalizovaný počítač. Takže se můžete věnovat tomu, co umíte nejlépe – svému podnikání.
 
 

Vlastnosti:
Čištění jedním kliknutím 
Základní použití programu CCleaner Business Edition vyžaduje pouze jedno kliknutí myší. Je to velmi jednoduché, takže každý zaměstnanec, který umí použít e-mail, bude umět použít i CCleaner, a to zcela bezpečně.

Podporuje všechny koncové body
CCleaner Business Edition je navržen pro práci na všech koncových bodech se systémem Windows v organizaci. Podporuje fyzické koncové body, virtuální koncové body, servery a terminálové služby.
 
Vyčistí více uživatelských profilů
CCleaner Business Edition umožňuje vyčistit všechny uživatelské účty na více uživatelském koncovém bodě najednou.
 
Plně upravitelný
CCleaner Business Edition umožňuje podrobnější kontrolu toho, co je vyčištěno a toho, co je stále na koncovém bodě. Zkušení uživatelé nebo pracovníci v oblasti IT mohou také činnost programu automatizovat pomocí jednoduchého skriptování. To může běžet podle plánu, čistit vlastní aplikace a další. Žádný složitý programovací jazyk ani další znalosti nejsou potřeba - skriptování používá standardní textové soubory systému Windows.
 
Prioritní technická podpora
CCleaner Business Edition přichází s prioritní technickou podporu přes e-mail, a zástupci podpory jsou školeni v podpoře malých a středních podniků. Případné problémy budou řešit rychle a šetrným způsobem.
Licence pro jednu pracovní stanici (na 1 rok)
Podporované operační systémy: Windows 10, Windows 8,  Windows 7,  Windows Vista (všechny edice vč. 64-bit);  Windows XP (všechny 32-bit a 64-bit edice);  Windows 2003, 2008 a 2008 R2 Server (všechny edice)

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

CCleaner
Nová licence:

503 Kč CCleaner Professional

807 Kč CCleaner Professional Plus

5 410 Kč CCleaner Network Edition (10 uživatelů)

12 894 Kč CCleaner Network Edition (25 uživatelů)Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku