Produkt Počet kusů Cena s DPH

CCleaner Professional Plus

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní; aktualizace na 1 rok (po jednom roce bude program stále funkčí, ale nebude se nadále aktualizovat na nejnovější verzi)
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká (program Speccy je pouze v angličtině)
Platforma: Windows
Licenci NENÍ možné použít ke komerčním účelům.

CCleaner Professional Plus - balík programů 4v1, který obsahuje vše pro bezchybnou správu vašeho počítače - program CCleaner Professional, Speccy, Recuva a Defraggler!
CCleaner - jedničkou mezi nástroji na vyčištění počítače s Windows. Chrání vaše soukromí v online sféře a zrychluje a zabezpečuje váš počítač.
Na celý popis produktu se můžete podívat ZDE

Defraggler - defragmentujte svůj disk rychle a jednoduše - na rozdíl od výchozího defragmentovače v systému Windows pracuje i s jednotlivými soubory, složkami nebo volným místem. Defraggler nabízí pohodlné uživatelské prostředí - v hlavním okně vidíte graf s analýzou aktuálního stavu disku.
 • Základní defragmentace - vyberte diskovou jednotku, kterou chcete defragmentovat. Klikněte na tlačítko Analyzovat, kterým v prostřední části zobrazíte informace o aktuálním stavu fragmentace a rozložení souborů na disku. Červené oblasti označují fragmentované soubory. Tlačítkem Defragmentovat spustíte proces, který dá data na disku zase do pořádku.
 • Defragmentace vybraných složek - pokud se nachází na disku velké množství dat, může kompletní defragmentace trvat dlouhou dobu. Můžete si tak zvolit, že chcete defragmentovat jen určitou složku nebo soubor.
 • Zapněte a dále se nestarejte - defragmentace může zabrat opravdu hodně času. Defraggler dovede po skončení defragmentace váš počítač vypnout a tak šetřit energii a vaši peněženku. Pokud nechcete počítač po skončení defragmentace vypínat, můžete nechat Defraggler běže na pozadí a pokračovat v běžné práci.
 • Plánovaná defragmentace
 • Pro udržení PC v kondici je dobré provádět defragmentaci pravidelně. Můžete si defragmentaci jednoduše naplánovat a nechat ji automaticky spustit denně, týdně nebo měsíčně.

Recuva - omylem jste smazali důležitý soubor? Přišli jste o soubory po rozbití počítače? Žádný problém - program Recuva obnovuje soubory z PC se systémem Windows, z paměťových karet do fotoaparátů nebo z MP3 přehrávačů!
 • Kvalitní obnovení souborů - Recuva obnovuje obrázky, hudbu, dokumenty, videa, e-maily a jakýkoliv jiný typ souborů, který jste ztratili. Obnovuje soubory z jakéhokoliv přepisovatelného média: paměťových karet, externích disků, USB disků a dalších.
 • Obnova z poškozených disků - Recuva umí obnovovat soubory i z poškozených nebo zrovna zformátovaných disků. Větší flexibilita znamená větší šanci na obnovení souborů.
 • Hloubkové skenování disků - pro těžko dostupné soubory má Recuva režim pro hloubkové skenování disků a vyhledává všechny stopy po souborech, které jste smazali.

Speccy - rychlý, lehký, systémový informační nástroj pro vaše PC. Potřebujete zjistit, co je uvnitř vašeho počítače? Speccy vám poskytne všechny informace, které potřebujete.
 • Podívejte se, co je uvnitř vašeho počítače - podívejte se na rychlé shrnutí nebo se ponořte hlouběji do všech aspektů hardwaru vašeho počítače.
 • Podrobný report - Speccy vám poskytuje podrobné informace o každém kusu hardware ve vašem počítači. Šetřete čas, nemusíte tak dohledávat jednotlivě informace o CPU, RAM, základní desce a podobně. Speccy má pro vás připravené všechny informace v přehledném uživatelském prostředí.
 • Proaktivní řešení problémů - zobrazte si v reálném čase teploty jednotlivých komponent. Můžete tak snadno identifikovat problém, než dojde k selhání.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/7/Vista/XP 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

CCleaner
Nová licence:

503 Kč CCleaner Professional

760 Kč CCleaner Business Edition, licence na 1 rok

5 410 Kč CCleaner Network Edition (10 uživatelů)

12 894 Kč CCleaner Network Edition (25 uživatelů)Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku