Produkt Počet kusů Cena s DPH

TuneUp Utilities 2011 Upgrade

TuneUp Utilities 2011 je optimalizační sada nástrojů pro zlepšení výkonu počítače, opraví problémy a pomáhá přizpůsobit Váš systém Vašim potřebám.

TuneUp Utilities 2011 kombinuje důležité aspekty z konfigurace systému, optimalizace, bezpečnosti, čištění a údržby pod moderním rozhraním. Můžete odstranit zbytečné soubory z Vašeho harddisku, čistit a optimalizovat registry, obnovit vymazané soubory, optimalizovat paměti a mnohem více.

Navíc programem TuneUp Utilities 2011 můžete analyzovat systém, přijmout automatické návrhy pro potenciální zlepšení výkonu a dívat se na detailní hardwarovou informaci.

1 zakoupenou licenci můžete nainstalovat až na 3 PC!

Podrobnější informace o programu TuneUp Utilities 2011 včetně možnosti stažení neoficiální češtiny získáte na http://www.tune-up.cz/

 

Nový TuneUp Utilities 2011:

  • Světová novinka - TuneUp Program Deactivator
  • Více než 30 šikovných nástrojů, jak dostat PC do nejlepší formy
  • Zvyšuje výkon pro Windows, hry i programy
  • Spolehlivě čistí pevný disk a registry
  • Poskytuje jednoduché řešení problémů s počítačem.

Nové funkce v TuneUp Utilities 2011

Světová novinka! Program TuneUp Deactivator s "TuneUp Programs-on-Demand Technology"
získejte maximální výkon a Windows jako v prvním dni instalace! Přepněte náročné programy do "pohotovostního" režimu, bez nutnosti od-instalace a vytěžte z Vašeho PC maximum!

Tuning status
Tuning status zobrazuje výši optimalizace, kterou jste již získali s TuneUp Utilities 2011 a další potenciál, který pro optimalizaci stále zůstává. Tímto způsobem můžete tak získat opravdu maximum z vašeho PC!

Silnější Turbo mód, který je 10x silnější
Stiskněte tlačítko a získejte okamžitě vyšší výkon, ať už pracujete, surfujete či hrajete hry. Lepší Turbo Mode vypne více než 70 aplikací běžící na pozadí, které zpomalují váš počítač!

TuneUp Utilities 2011 - maximální optimalizace pro vaše PC

Optimalizace systému
zbavte se "PC brzd" a shoďte nepotřebná "břemena" programům. S novou aplikací TuneUp Deactivator budete ochránění před ztrátou výkonu způsobenou instalacemi příliš mnoho programů. S inovativní TuneUp Programy-on-Demand technologií můžete snadno vypnout programy, aniž by bylo nutné je odinstalovat. To Vám dává viditelně větší rychlost při práci, surfování a hraní!

Status & Doporučení
Intuitivní Start Center v TuneUp Utilities 2011 vám dává plnou kontrolu a přehled, stejně jako přístup k nejdůležitějším optimalizačním krokům na první pohled. Nový Tuning Status vám ukáže, jak dobře je již váš počítač již optimalizována a jaký potenciál pro optimalizaci stále zůstává.

Údržba systému
Bez ohledu na to, jestli využijete ruční "1-Click Maintenance" nebo automatickou údržbou, s TuneUp Utilities 2011 můžete opravit rychle a snadno problémy v registrech, smazat osiřelé zkratky, odstranit zbytečné soubory či zajistit dokonalou defragmentaci pevného disku.

Odstranění problémů
Opravit nejčastější problémy Windows, oskenovat pevný disk na chyby a obnovit smazaná data bude nyní pro Vás otázka několika málo kliknutí.

Upgrade


Upgrade licence je určena pro všechny uživatele, kteří vlastní některou z předchozích verzí TuneUp Utilities!
Při objednávce do pole poznámka napiště aktivační klíč předchozí verze.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku