Produkt Počet kusů Cena s DPH

TuneUp Utilities 2012.

TuneUp Utilities 2012 je optimalizační sada nástrojů pro zlepšení výkonu počítače, opraví problémy a pomáhá přizpůsobit Váš systém Vašim potřebám.

!Vyzkoušejte zdarma na 15 dní a zrychlete Vaše PC! 

TuneUp Utilities 2012 kombinuje důležité aspekty z konfigurace systému, optimalizace, bezpečnosti, čištění a údržby pod moderním rozhraním. Můžete odstranit zbytečné soubory z Vašeho harddisku, čistit a optimalizovat registry, obnovit vymazané soubory, optimalizovat paměti a mnohem více.

Navíc programem TuneUp Utilities 2012 můžete analyzovat systém, přijmout automatické návrhy pro potenciální zlepšení výkonu a dívat se na detailní hardwarovou informaci.

1 zakoupenou licenci můžete nainstalovat až na 3 PC!

Nyní máte možnost si program TuneUp Utilities 2012 stáhnout v neoficiální češtině - více informací naleznete zde

Nové funkce v TuneUp Utilities 2012:

TuneUp Economy Mode - úsporný režim, který napomáhá používání a šetří peníze tím, že výrazně snížuje spotřebu energie.

  • Nižší spotřeba energie procesoru - snižuje výkon vašeho procesoru a optimalizuje spotřebu energie pro maximální životnost baterie a dostatečný výkon pro základní každodenní použití.
  • Úspora energie pro přidaná zařízení: snížení spotřeby u přidaných nebo připojených zařízení
  • Dočasné vypnutí programů -  vypne dočasně nepotřebné procesy, které zpomalují výkon počítače.

Program TuneUp Deactivator - získejte maximální výkon a Windows jako v prvním dni instalace! Přepněte náročné programy do "pohotovostního" režimu, bez nutnosti od-instalace a vytěžte z Vašeho PC maximum!

Tuning status
Tuning status zobrazuje výši optimalizace, kterou jste již získali s TuneUp Utilities 2012 a další potenciál, který pro optimalizaci stále zůstává. Tímto způsobem můžete tak získat opravdu maximum z vašeho PC!

Optimalizace systému
zbavte se "PC brzd" a shoďte nepotřebná "břemena" programům. S novou aplikací TuneUp Deactivator budete ochránění před ztrátou výkonu způsobenou instalacemi příliš mnoho programů. S inovativní TuneUp Programy-on-Demand technologií můžete snadno vypnout programy, aniž by bylo nutné je odinstalovat. To Vám dává viditelně větší rychlost při práci, surfování a hraní!

Status & Doporučení
Intuitivní Start Center v TuneUp Utilities 2012 vám dává plnou kontrolu a přehled, stejně jako přístup k nejdůležitějším optimalizačním krokům na první pohled. Nový Tuning Status vám ukáže, jak dobře je již váš počítač již optimalizována a jaký potenciál pro optimalizaci stále zůstává.

Údržba systému
Bez ohledu na to, jestli využijete ruční "1-Click Maintenance" nebo automatickou údržbou, s TuneUp Utilities 2012 můžete opravit rychle a snadno problémy v registrech, smazat osiřelé zkratky, odstranit zbytečné soubory či zajistit dokonalou defragmentaci pevného disku.

Odstranění problémů
Opravit nejčastější problémy Windows, oskenovat pevný disk na chyby a obnovit smazaná data bude nyní pro Vás otázka několika málo kliknutí.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku