Produkt Počet kusů Cena s DPH

Registry Mechanic 2012 - ochrana až na 3 PC

Používáte operační systém Windows? A víte, že i po odinstalování programů si operační systém ponechá mnoho knihoven v podobě registrů. Tyto registry jednak zabírají místo na Vašem disku, které můžete využít mnohem efektivněji, a často i přináší spoustu problému a chyb.

S programem Registry Mechanic můžete bezpečně "uklízet" a "opravovat" problémy v registrech pomocí jednoduchého kliknutí na Vaší myši. Pravidelným čištěním a opravováním Vašeho registru bude Váš systém nejen stabilnější, ale bude také pomáhat k rychlejšímu běhu Windows.

Registry Mechanic používá výkoný detekční algoritmus k rychlé identitě chyb a neplatných odkazů ve Windows registru.
Pomocí několika kroků Vám Registry Mechanic umožní prohlížet celý Váš registr a poskytne Vám seznam nalezených registrových chyb. Po té se můžete rozhodnout zda chyby budete čistit jednotlivě (každou položku zvlášť), nebo je necháte automaticky opravit všechny. Před opravením registru si můžete jednoduše vytvořit zálohu pro případnou nutnou obnovu.

Registry Mechanic nejen opravuje problémy, které mohou nastat se systémovým registrem OS Windows, ale také dokáže provádět jeho pravidelnou údržbu a optimalizaci. Poradí si například s neplatnými odkazy či jinak porušenou integritou registru a kontroluje i celý systém na neplatné linky. Používání je naprosto intuitivní a zvládne ho i uživatel začátečník.

Nejnovější vlastnosti: 

  • Nové - Chrání Vaše soukromí a osobní údaje na internetové síti
  • Nové - Bezpečně odstraňuje soubory z vašeho PC
  • Nové - program pomáhá nenávratně vymazat soubory tak, aby standartními metodami nešli obnovit
  • Nové - Nastavte a zapomeňte - program běží automaticky
  • Nové - optimalizace výkonu
     

Registry Mechanic nepodporuje Unicode Systém. Doporučujeme vyzkoušet nejdříve zkušební verzi. Pro zprovoznění tohoto programu použijte následující postup: V Ovládacích panelech jděte na Místní a jazykové nastavení, v záložce Upřesnit vyberte jako jazyk pro programy nepodporující Unicode Angličtina (Spojené státy).

 

Nákupem získáte licenci až pro 3 pc na jeden rok.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku