Produkt Počet kusů Cena s DPH

Active SMART

  • Active SMART
    Způsob dodání: elektronicky (ESD)

    Původní cena: 709 Kč
    638 Kč
    527 Kč bez DPH

Systémový nástroj Active SMART využívá vestavěné funkce S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology), kterou najdeme u většiny novějších pevných disků. Aby program správně pracoval musíte mít tuto funkci zapnutou v Biosu.

Active SMART nabízí přehledný způsob sledování stavu vašeho pevného disku. Spojení technologie výroby zařízení s tímto programem vám zaručuje přesné údaje, pomocí kterých můžete předejít zničení pevného disků a ztrátě vašich dat.

Program sleduje teplotu disků, stav čtecí hlavičky a dokonce vás upozorní na možný kolaps celého zařízení. Tato varování a reporty o stavu disků umí tento šikovný nástroj zasílat elektronickou poštou na vámi zadanou adresu a tím umožňuje i dálkovou správu.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku