Produkt Počet kusů Cena s DPH

DataEraser Personal

DataEraserje dalším produktem od společnosti Ontack DataRecovery, který Vám zajistí jednoduchým a bezpečným zpsůsobem pernamentně smazat všechna data na disku. Tento proces jistě oceníte například když se zbavujete zastaralých komponentů případně celého PC.

Aplikace DataEraser Vám umožní jednoduše, rychle a hlavně navždy smazat veškerá osobní, důvěrná a klíčová data na Vašem pevném disku. Tato data již nebude možné obnovit a vy se můžete spolehnout, že byly všechny citlivé informace kompletně eliminovány.

DataEraser vytvoří disketu, která se sama nahraje a pracuje nezávisle na operačním systému. Proto lze tuto aplikaci použít na všech osobních počítačích kompatibilních se systémem IBM a na všech operačních systémech.

DataEraser Vám umožní přepisovat konkrétní segmenty disku, nebo přepsat celý disk. DataEraser Personal nabízí pouze jednoduché přepsání oproti verzi DataEraser Professional, který nabízí ještě:

 • Trojité přepsání, které splňuje specifikace ministerstva obrany Spojených států
 • Sedminásobné přepsání splňující německé normy
 • Uživatelem definovaný počet přepsání od 1 do 99
  DataEraser Professional je softwarem se schopností přepisovat také disky ATA/IDE a SCSI.

  DataEraser je rychlou a flexibilní aplikace s jednoduchým ovládáním, kterou ocení nejen odborníci na výpočetní techniku nebo pracovníci zabývající se počítačovými službami, ale i běžný uživatel, který chce například prodat počítač bez rizika úniku citlivých dat.

  Verze Personal je určená pro jeden počítač.

  Multilicence:

  Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


 • Zákaznická linka

  481 001 000
  každý pracovní den 8:00 - 17:00
  Kontaktní formulář

  Akce


  Výhody nákupu na SW.cz

  Proč nakupovat software u sw.cz?

  Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

  Možnosti platby


  Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


  E-shop roku


  SW.cz na Facebooku