Produkt Počet kusů Cena s DPH

StopGame Home Edition

StpoGame Home Edition je program ideální a v některých případech velice užitečná utilita, navržená pro rodiče. V případech kdy rodiče nemohou kontrolovat své děti, kolik tráví času hraním počítačových her. A nemusí to platit jenom v tomto případě.

Díky této aplikaci tak nastavíte, jaký čas mohou být spuštěny hry. Vybírat si můžete v denním nebo týdenním časování. Program kontroluje běh aplikací, které máte uložené v "game" listu a přeruší je pokud jsou porušena "pravidla", která jste nastavili. Snadno tak budete mít přehled, kolik času budou dotyční moci používat dané programy.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku