Produkt Počet kusů Cena s DPH

Mars 3D Space Tour

Mars je jediná planeta, která připadá nejbližší době v úvahu pro možnou kolonizaci ... je to svět divokých hurikánů, nekonečné rudé pouště, vysokých hor a možných zmrzlých zdrojů vody. Prohlédněte si tuto jedinečnou planetu jako první člověk, který se prolétne kolem ní!

Nezapomenutelný západ a východ Slunce ve slabé Marťanské atmosféře, který ještě nikdy nikdo nespatřil! Proleťte se kolem Phobosu - většího měsíce Marsu!

Tento unikátní 3D screensaver obsahuje realistické a po astronomické stránce zcela pravdivou simulaci letu kolem Marsu a jeho měsíce Phobosu. Každý frame této animace je srovnatelný s fotografiemi pořízenými organizací NASA. Tento šetřič obrazovky může být díky svým kvalitám používán i při výuce.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku