Produkt Počet kusů Cena s DPH

WallMaster Pro

Můžete si měnit jejich umístění na ploše, barvu pozadí, rozlišení,... S jeho jednoduchým a intuitivním ovládacím panelem jej ovládne snadno každý.

Podporuje všechny hlavní formáty (BMP, JPG, GIF, PNG, TIF, PCX, PCD, PSD, TGA, WPG, WMF, etc). Navíc také HTML wallpapery, pomocí Active Desktop - můžete si tedy vytvářet dokonce animované tapety.

Vytváření kolekcí oblíbených wallpaperů. WallMaster pak dokáže měnit aktuální tapetu po libovolných intervalech. Jistě oceníte také automatické vyhledávání vhodných obrázků po celém vašem disku a jejich automatické zařazení do kolekce.

Zajímavou funkcí je také nastavení průhlednosti popisku ikon, aby vaše wallpapery vynikly.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku