Produkt Počet kusů Cena s DPH

PDF-Tools , 1 PC

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows
Licenci je možné použít i ke komerčním účelům.

PDF-Tools - výkonná a flexibilní aplikace pro hromadné tvoření, manipulaci a úpravu PDF souborů. Vynikající pro práci s velkými PDF soubory nebo s velkým množstvím PDF souborů najednou. Součástí aplikace PDF-Tools jsou aplikace PDF-XChange Editor a PDF-XChange Lite printer
 

PDF-XChange Editor - menší, rychlejší a na funkce bohatší než kterýkoliv volně dostupný PDF Reader, PDF Viewer nebo PDF Editor. PDF-XChange Editor je software pro tvorbu PDF v pravém slova smyslu, umožňuje uživatelům vytvářet PDF soubory přímo ze skenerů, obrázků a může také vzít soubory .txt nebo .rtf a převést je na PDF nebo vytvořit PDF dokument od úplného začátku.

PDF-XChange Lite printer - zjednodušená verze programu PDF-XChange Standard. Instaluje se stejným způsobem jako klasická tiskárna a může být vybrána pro tisk/konvertování dokumentů na standardní PDF soubory. Téměř všechny aplikace windows jsou s touto aplikací kompatibilní. Používá stejný špičkový motor jako všechny nástroje pro vytváření PDF od Tracker Software. PDF-XChange Lite je ideální pro domácí uživatele, malé firmy nebo pro všechny, kteří chtějí jednoduchý a efektivní nástroj pro tvorbu PDF souborů. Vytvářejte soubory, které kombinují optimální velikost souboru a vynikající kvalitu obrazu.

Klíčové vlastnosti PDF-XChange Lite
  • Hybridní engine pro konvertování - tisknutí do GDI i XPS
  • Tvorba PDF dokumentů z téměř všech aplikací Windows
  • Nastavení papíru - velikost, rozlišení, rozložení atd.
  • Tvorba vlastní formulářů
  • Možnost úprav vloženého písma
  • Přidávání metadat k dokumentu během konverze
  • Pokročilé nastavení ukládání a mnoho dalších funkcí

Systémové požadavky:
Windows: 10/8/7/Vista/XP

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

PDF-Tools
Nová licence:

4 110 Kč PDF-Tools , 3 PCZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku